Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zacieki na zderzak


genero

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem pisalem o tym juz w dz. co mnie wkurza.....ale nie znalazlem odp..

a mianowicie jak to hhhhansik zrobił ze woda z pod nadkola dostaje sie od gory na zderzak[między karoserie i zderzakiem]przy lampie kierunkow....nie mialem okazji sie przyjzec na inne A4 ale widziałem u nissana to lalo sie jeszcze wiecej....To co uszczelnic silikonem .... :/ po h.... te nadkole to co jest pękniete jakoś tego nie zauwazyłem..... :diabel2:

kurde tego się czytać nie da, niewiadomo o co chodzi, brak składu i ładu, sensu i interpunkcji -> wiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tak jest i się tym nie przejmuję - brudny to do mycia i tyle. Nie wiem czy to wynika z pędu, zawirowań powietrza do przodu czy od nadkola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem pisalem o tym juz w dz. co mnie wkurza.....ale nie znalazlem odp..

a mianowicie jak to hhhhansik zrobił ze woda z pod nadkola dostaje sie od gory na zderzak[między karoserie i zderzakiem]przy lampie kierunkow....nie mialem okazji sie przyjzec na inne A4 ale widziałem u nissana to lalo sie jeszcze wiecej....To co uszczelnic silikonem .... :/ po h.... te nadkole to co jest pękniete jakoś tego nie zauwazyłem..... :diabel2:

kurde tego się czytać nie da, niewiadomo o co chodzi, brak składu i ładu, sensu i interpunkcji -> wiki

najlepsza by była fotka tego zacieku ala wytłumacze to dla wiki.....zaciek [brudna woda ] pochodzi tak jakby z pod nadkola.

Koło przy w jechaniu w kałuże [nie musi padać a zderzak będzie brudny]jak pisąlem zaciek zaczyna pojawiać sie w szczelinie na gorze zderzaka pod lampą kierunkowskazów.....nie wiem inaczej nie potraf :| ie opisaććććć!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...