Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony roczne nienadajace sie do uzytku?


83piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w sierpniu tego roku kupilem opony zimowe dunlop wintersport 3d. Produkcja opon marzec 2013. Kupione w polskiej hurtowni w sierpniu 2014. I teraz jest problem: oponiarz ktory je zakladal powiedzial ze opony byly zle skladowane, ze sa wypalone przez slonce i guma jest juz za twarda i ze odradza ich uzytkowanie. Co o tym sadzicie ? Bo ja zglupialem i sie troche wkurzylem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem juz do opony lux. Pytanie tylko czy faktycznie moglo sie to stac przez tak krotki okres czy oponiarz wymysla bajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wymyśla bajki byś u niego wziął komplecik nowych.

Zmień oponiarza jeśli mu nie ufasz.

Hieny tylko żerują by naciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie oni je przechowywali w Afryce? Niektórzy na zimówkach jeżdzą cały rok i jakoś nie narzekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej pisze podjedź do innej wulkanizacji;) pracowałem przez rok w Wawie w dość dużej firmie i odgórnie był nakaz aby mowić że opony buble ( a było z 5 nawet do 7 mn bieżnika) i nawet ich nie będziemy zakładać nawet na własną odpowiedzialność klienta ale za to mamy duży wybór nowych i zazwyczaj brali bez szemrania a "stare" lądowały u nas na magazynie dla następnego klienta jako używane oczywiście ;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska :facepalm: przedsiębiorczość

A ile klientów miało "prostowane" proste felgi:)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis podjade do innych gumiarzy, ten co tak mowil to byl akurat znajomy, nie namawial na inne-mowil zebym uwazal.

Ale tak naprawde jak ocenic stan takiej opony, jak ocenic twardosc tego chyba sie nie da zrobic?

Ja caly czas watpie, ze nawet jakby przez ten rok byla na dworzu(faktycznie naklejki byly wyblakle) zeby stracila wlasciwosci,bardziej podejrzewam ze np

dunlop moze poprostu robic twarda gume,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...