Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1,9 AJM] Problem z mocą, jej brak


hudymc

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba było przyjechac do mnie :razz:

Wiesz że juz bym wolał zrobić te pare kilometrów i mieć pewność że jestem u fachowca niż bujać sie od warsztatu do warsztatu.

Nastepnym razem będe wiedział do kogo jechać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co sie okazało robota trwała jakies 3 godz, a przyczyna prosta nieorginalny przepływomierz i wystarczyło tylko wymienić na orginał!!.Mimo to że niepotrzebnie troche mi poszło kasy ciesze sie jak dziecko że wkońcu

Pozdro

I znowu wychodzi na moje oryginał to oryginał , te wszystkie podróbki to jeden wielki tani chłam , a jak przysłowie mówi chytry zawsze dwa razy traci , ja juz się o tym przekonałem na własnej skórze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co sie okazało robota trwała jakies 3 godz, a przyczyna prosta nieorginalny przepływomierz i wystarczyło tylko wymienić na orginał!!.Mimo to że niepotrzebnie troche mi poszło kasy ciesze sie jak dziecko że wkońcu

Pozdro

I znowu wychodzi na moje oryginał to oryginał , te wszystkie podróbki to jeden wielki tani chłam , a jak przysłowie mówi chytry zawsze dwa razy traci , ja juz się o tym przekonałem na własnej skórze

Pewnie masz na myśli twoją historie z pompą wody przy wymianie rozrządu :???: Masz racje orginał to orginał,nie ma co oszczędzać,szkoda że człowiek na błędach sie uczy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby to była przepływka Boscha,tyle że jakiś fatalny odpowiednik o połowe tańszy niż orginał.Czyli wniosek taki że nie wszystko można zastąpić tańszymi odpowiednikami.

Osobiście juz sie w to nigdy nie będe bawił bo tak jak kolega wcześniej wspomniał po co dwa razy płacić :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę dziwne. Bosch jednak porządny osprzęt robi i to na montaż. Może ci złą przepływkę dobrali - nie do tego silnika. Albo miałeś pecha i odrazu walniętą kupiłeś. Jak Boshowi nie ufać to komu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...