Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne cykanie silnika w 1.9 tdi 130km


damian19886

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Dzis sie przysluchalem i na odpalonym silniku na biegu jalowym cos jak by cykalo od spodu miedzy silnikiem a skrzynia tak mi sie wydaje.Czy to moze byc dwumas? bo sprzeglo bierze gora ale nie slizga.Silnik rowno pracuje tym bardziej ze PD sa po regeneracji , a moze byc tam jakas dziura i dlatego tak slychac? prosze o informacje osob ktore mialy taki przypadek.Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej B5 cyka od samego początku (prawie 7lat) ale nigdy nie brałem tego do głowy, samochód ma się dobrze :)

w moim przypadku "cykanie" dochodzi jakby bezpośrednio z silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze walek lub cos na PD.No a wlasnie u mnie bylo tak ze wczesniej bylo delikatnie slychac a wczoraj na zimnym juz dosc glosno.Jutro zobacze czy to od silnika, bo wczoraj slyszalem jakby od dolu silnika miedzy skrzynia a silnikiem ale nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej B5 cyka od samego początku (prawie 7lat) ale nigdy nie brałem tego do głowy, samochód ma się dobrze :)

w moim przypadku "cykanie" dochodzi jakby bezpośrednio z silnika

Pewnie popychacz . U mnie też sobie cyka odkąd przyjechał z Niemiec ( prawie 3 lata i cholera wie ile wcześniej zaczął cykać) nic się nie dzieje głowy nie ma co tym sobie specjalnie zawracać ale przy wymianie rozrządu na pewno go wymienię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...