-
Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Grzegorz odbiera telefony, czy dalej cisza ? Zna ktoś z was może gościa, który dobrze ogarnia silniki 2.0 tfsi w okolicach Rybnika
-
Poleć swojego mechanika:)
Witam. poszukuję gościa, który dobrze ogarnia silniki 2.0 tfsi w okolicach Rybnika
-
Kopcenie na biało rano oraz po przegazowaniu
Bardziej czepiałbym się turbo. Jak uszczelnienia nie pierwszej młodości to zawsze na zimnym i przy większym obciążeniu dymek puści, ale już powinno być dobrze słyszalne
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Nie słuchaj głupot zaślepiaj i jeździj, na pewno nic się nie stanie, a tym bardziej nie rozdupi Ci turbo ani nie pojedziesz na spalinach, bo nigdy byś nie jeździł na samych spalinach nawet z uszkodzonym EGR-em
-
Dziwne cykanie silnika w 1.9 tdi 130km
Wrzuć filmik z tym cykaniem, może będzie coś więcej wiadomo
-
AGR- zaślepiać, demontować, czyścić? wasze sposoby i opinie?
Jesli go zdemontujesz to zdemontujesz także klapę gaszącą = twarde gaszenie silnika. Najlepsze wyjście zaślepienie, silnik na pewno będzie lepiej oddychał
-
[A4 B6 AVF] Drgania silnika podczas odpalania i gaszenia samochodu
klapa gasząca ok. bo słychać jak pracuje po zgaszeniu silnika. Coś mi się zdaje, że niestety dwumas się odzywa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema, od ośmiu lat poruszam się leonem i mam zamiar przesiąść się na A4
tracer1
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta