Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] skrzynia biegów


munky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy!!!

Jestem nowym uzytkownikiem forum jaki Audi i jeszcze we wszystkim sie za bardzo nie orientuje;)

Ale mam gorącą prośbe!!!Mianowicie kupilem autko i mam problem ze skrzynia,przy wrzucaniu 3 i 5 sl;ychac zgrzytanie!(czasami uda sie wrzucic 5 idealnie,bo 3 trzeba bardzo delikatnie i jest ok).Nie wiem czy da sie to jeszcze naprawic czy trzeba szukac nowej(uzywanej)skrzyni?!

Bylbym bardzo wdzieczny za pomoc w miare szybka....

Z gory dziekuje i pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiego typu sa to problemy? skrzynia zgrzyta w czasie wlaczania biegu? czy jest problem z wkleszczeniem biegu?

jezeli nie mozna wlaczyc 3 i 5 to przyjrzalbym sie elementom przenoszacym ruchy dzwigni zmiany biegow z manetki na skrzynie[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 20:17_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_zamarzniete_biegi-t22193.0.html;msg270713#msg270713

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zainteresowanie.....

problem jest taki....podczas postoju biegi wchodza bez problemu,tak jak powinny,bez zadnego zgrzytu!Natomiast podczas jazdy 3ke musze wrzucac bardzo delikatnie zeby nie "zgrzytala" a 5 praktycznie zawsze wchodzi ze "zgrzytem" bądz ciezko...aczkolwiek czasami uda mi sie wrzucic "ją" bez problemu!

Wlasnie takie są objawy....[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2008, 10:16_________________________________________________ps. wlasnie wrocilem z przejazdzki,ale 5ki juz nie moglem wrzucic.. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...