Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak oswietlenia bagaznika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sam naprawiałeś ? Czy ktoś Ci to robił ? Może mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym bo bym chciał też naprawić a nie wiem gdzie czego szukać. Jaki koszt naprawy ?.

Podłączam się do pytania. Może jakiś krótki manual ? :wink:

Opublikowano

Dowiedziałem się od Gareta że problemu należy szykać w bagażniku po prawej stronie, należy 0_0_productGfx_fdaa1ce11259b58c71debee8e

i problemu szukać gdzieś w pompce od centralnego zamka nie wiem może jakieś zmine luty albo coś w tym stylu, jak będę w domu to postaram się to sprawdzić i jak coś dam znać, nie jestem elektrykiem ale spróbuję sobie jakoś z tym poradzić, gdyby ktoś wiedział coś więcej na ten temat byłbym bardzo wdzięczny.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Dowiedziałem się od Gareta że problemu należy szykać w bagażniku po prawej stronie, należy 0_0_productGfx_fdaa1ce11259b58c71debee8e

i problemu szukać gdzieś w pompce od centralnego zamka nie wiem może jakieś zmine luty albo coś w tym stylu, jak będę w domu to postaram się to sprawdzić i jak coś dam znać, nie jestem elektrykiem ale spróbuję sobie jakoś z tym poradzić, gdyby ktoś wiedział coś więcej na ten temat byłbym bardzo wdzięczny.

Witam czy rozwiązałeś problem tego oświetlenia. bo u mnie też nie świeci, zwarcie zrobiłem na żarówce przez pomyłkę.

Opublikowano
  • Autor

Ja mialem spalone cos w centralce zamka która znajduje się w podlodze bagaznika po prawej stronie jakby w boczku, obudowana taką okładziną, dokladnie juz nie pamiętam. Oddałem auto do elektronika koszt imprezy 150zł

Opublikowano

Ja mialem spalone cos w centralce zamka która znajduje się w podlodze bagaznika po prawej stronie jakby w boczku, obudowana taką okładziną, dokladnie juz nie pamiętam. Oddałem auto do elektronika koszt imprezy 150zł

Bo jako jedyna, żarówka bagażnika idzie przez przekaźnik. W mikrostyku w zamku ma być te 6v, które steruje tym przekaźnikiem. Bawiąc się tym mikrostykiem możemy usłyszeć stukanie dochodzące z pompki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.