Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co to za felga?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ALUFELGI LORINSER 19 (5259198221) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

To są ori ? Bo za nic nie moge tego znaleźć.

A co z BBS :)?

Wyglądają ok, ale jak przyjdzie się szukać w necie takich to znajduję 2 obręcze, bardzo podobne, jednak nie taką:

http://www.kunzmann.de/shop/de/reifen-und-raeder-mercedes-benz-cls-w219-04-felgen-lorinser-rs8-alufelgen-felgensatz-silber-19-zoll.htm

http://mbworld.org/forums/attachments/c32-amg-c55-amg-w203/134901d1216002809-fs-nib-lorinser-lm6-19-wheels-38-offset-19422284095.jpg

Obie mają logo przy podstawie od frontu, te z aukcji nie. Wzór też lekko inny. napisane że ori ale ja bym był podejrzliwy, poproś o fotkę tyłu dokładną, logo producenta, niech dośle jezeli takowe jest. Użytkownik też widać 3 komentarze ma ... Atakuj bo z zdjęć nie wynika właściwie nic

BBS jak najbardziej aktualne. Jednak rozglądam sie tez za innymi.

Poprosilem typa o foty od środka zobaczymy co będzie.

Te mnie korca ale et nie takie i bedzie wystawać z przodu.

http://allegro.pl/oryginalne-19cali-audi-q5-q3-s5-a5-a7-a8-f-vat-i5253021908.html a szkoda bo fajne

Opublikowano

Te mnie korca ale et nie takie i bedzie wystawać z przodu.

Niekoniecznie

W wątku z kołami do b6 user MAT1000 wrzucił fotki jak wyglada auto na 8,5" ET30 post #460

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/267135-temat-odnosnie-kol-do-b6/page-23

obadaj jak to wygląda, ale jakby nie było jest szerzej niż byłoby na tej feldze ori z aukcji :)

Opublikowano

Mierzyłem 8.5 et 27 i odstawało sporo :facepalm:


Mam te fele do kupienia , w idealnym stanie za niecałe 2000zł, sądziłem że to nie wejdzie. http://allegro.pl/felgi-audi-a7-a5-a4-b8-a6-c7-19-5x112-oryginal-4g8-i5170746030.html

Tylko teraz tak, chce cos pogrzebać z mocą, auto ma Q i chyba 225 (bo takie pasuje dać na 8") będzie za mało

Kuwa co tu zrobić , kasa jeste to z nów nie wiem co kupić

Opublikowano

Ja planuje się też grzebać, nawet mocniej przy aucie, mozliwe że skończy sie swapem. Celuje w większa moc, a pomimo to na ten sezon zakupiłem 225. Przy quattro nie widzę narazie żadnej potrzeby kupna szerszych opon. Jak zaczne palić 4 kapcie to wtedy się zastanowie, na razie olewka. Felgi to tez 8j.

Z mojej strony radziłbym Ci się zorientowac też trochę w wadze felg ... ja postawiłem na oz superleggere, przy 18-kach waży około 8,5 kg. Chyba nie ma co mówić co to daje. Moje stare ori 17-ki wazyły 13 kg sztuka ... różnica kolosalna.


Mierzyłem 8.5 et 27 i odstawało sporo :facepalm:

Miałes na aucie? Auto z linku który Ci podałem miało też 8.5j z ET30 i wygląda to ok. Więc czemu odstaje?

PS. Robimy trochę OT. Dyskutować możemy ale w wątku z kołami :)

Edytowane przez s3ns

Opublikowano

:facepalm: , a na aukcji napisane że ori ...

BTW, skąd wiesz, podesłał Ci foty?

Opublikowano

chyba tylko 17" :

http://www.bmwstylewheels.com/bmw/305

@Dawid :thumbup1:

@luki12xd - ciężko powiedzieć, na ori to nie wygląda na pierwszy rzut oka. Napisałbyś chociaż jakieś parametry tej felgi

pisze tam tylko 8jx19 eh2+

jakis napis BA.T

Opublikowano

Mam foty własnie i to chinol straszny

Opublikowano

pisze tam tylko 8jx19 eh2+

jakis napis BA.T

Cieżko coś tu napisać. Jakiś aftermarket po prostu ...

@Dawid dobrze że się dopytałeś o te zdjęcia :facepalm:

Edytowane przez s3ns

Opublikowano

pisze tam tylko 8jx19 eh2+

jakis napis BA.T

Cieżko coś tu napisać. Jakiś aftermarket po prostu ...

@Dawid dobrze że się dopytałeś o te zdjęcia :facepalm:

powiem Ci że twarde i ciężkie są jedna prostowałęm ale mocno przywaliło i lekkie wgiecie koles co prostował mówił że twarda fela 200km/h przez czechy wytrzymały itp nie wiem co myśleć

certyfikat Kba jest

Edytowane przez luki12xd

Opublikowano

pisze tam tylko 8jx19 eh2+

jakis napis BA.T

Cieżko coś tu napisać. Jakiś aftermarket po prostu ...

@Dawid dobrze że się dopytałeś o te zdjęcia :facepalm:

powiem Ci że twarde i ciężkie są jedna prostowałęm ale mocno przywaliło i lekkie wgiecie koles co prostował mówił że twarda fela 200km/h przez czechy wytrzymały itp nie wiem co myśleć

certyfikat Kba jest

To sa twoje fele ???

Opublikowano

pisze tam tylko 8jx19 eh2+

jakis napis BA.T

Cieżko coś tu napisać. Jakiś aftermarket po prostu ...

@Dawid dobrze że się dopytałeś o te zdjęcia :facepalm:

powiem Ci że twarde i ciężkie są jedna prostowałęm ale mocno przywaliło i lekkie wgiecie koles co prostował mówił że twarda fela 200km/h przez czechy wytrzymały itp nie wiem co myśleć

certyfikat Kba jest

To sa twoje fele ???

Moje

Opublikowano

Dobra Panowie i Panie prosze sobie nr frajera zapamiętać, bo kawał wała z niego.

http://allegro.pl/felgi-bbs-ck-19-cali-stan-jak-nowe-i5238983080.html 609 313 286

Pisałem że wezmę te bbs, nie widząc felg wysłałem zaliczkę, 200 bo tyle koleś chciał, odbiór jak pisałem początkiem maja z warszawy, a dziś nawet nie zadzwonił tylko napisał że felgi niby musi sobie zostawić, a kilka dni temu mówił że ma kupca na nie i czy ja na pewno przyjadę.

No ręce opadają przy takim zachowaniu, widzę że żeby coś kupić to trzeba nawet nadpłacić a i tak mogą cie w chu.... zrobić.

szkoda słów :facepalm:

Edytowane przez davidlive

Opublikowano

To te bbs o których gadaliśmy? No faktycznie perfidna sprawa :facepalm:

Ale luz, nie te to będą inne. Tylko sezon za pasem :/

Opublikowano

Już sa inne tyle że 20", i nie wiem czy to wejdzie

Opublikowano

Grubo idziesz ...

Jakie to felgi? Może być pw żeby ot nie robić

Opublikowano

Już sa inne tyle że 20"

I to jest odpowiedni rozmiar :wink:

Opublikowano

potrzebuję szybkiej odpowiedzi chłopaki... otóż czym sie różnią felgi o tych samych parametrach kazda ma 8,5J x 18 et30 H2 ale mają inny numer

jedna ma : 4B3 601 025 J

druga : 4B3 601 025 R

wizualnie wyglądają tak samo (patrząc na zdjęcia), maja inne tylko te numery...

Opublikowano

potrzebuję szybkiej odpowiedzi chłopaki... otóż czym sie różnią felgi o tych samych parametrach kazda ma 8,5J x 18 et30 H2 ale mają inny numer

jedna ma : 4B3 601 025 J

druga : 4B3 601 025 R

wizualnie wyglądają tak samo (patrząc na zdjęcia), maja inne tylko te numery...

Upewnij się czy aby na pewno felgi te mają takie samo ET. Kody felg, które podaleś nie są kompletne, brakuje na końcu jeszcze kawałka mówiącego o kolorze. 4-ty człon kodu to raczej info mówiące o Et. Jeżeli tu jest różnica, to podejrzewałbym że ET jest jednak inne

Opublikowano

ta jest z końcówką R : http://postimg.org/image/qojqcu65n/ http://postimg.org/image/9ludeem7v/

ta jest z końcówką J : http://postimg.org/image/mkeb5i4hf/ http://postimg.org/image/y9rhkya7n/

Edytowane przez Maciek02

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.