Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co to za felga?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:) no czasem to jedyna droga

Polecam przejrzeć podczas jakiegoś deszczowego popołudnia:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/298084-B6-A4-Wheel-Thread

można popatrzeć na różne sety, wybrać coś pod swój gust i poczytać przy jakich kombinacjach ET i szerokości felg i dystansów pojawiało się szorowanie :wink: (większość z postujących dodało takie info)

Z tego co się orientuję po tego typu lekturach to w a4b6 8" i ET 22-25 to totalny max bez rolowania.

Opublikowano

Kolejna porcja interesujących felg :) może ktoś wie :B7 z pierwszego zdjęcia i B8 z drugiego to nie ta sama fela?

v8ee52.jpg Felga na B7

zughz5.jpg

ji2ue9.jpg


Miał ktoś do czynienia z felgami ASA na licencji BBS ? Jest to coś warte,czy można przyrównać do włoskich replik?Pisze made in Germany :decayed: takie modele interesowałyby mnie:

http://allegro.pl/asa-bbs-19-5x112-audi-vw-seat-i5038776146.html

http://allegro.pl/asa-bbs-19-5x112-audi-vw-merc-i4978082459.html

http://allegro.pl/asa-bbs-19-5x112-audi-vw-seat-i5056089818.html

Bo jest bardzo podobny wzór z tych ASA-BBS i repliki włoskie rotiform :

http://allegro.pl/alu-18-5x112-audi-vw-mercedes-nie-rotiform-i5054285057.html

dziś dzwoniłem.Made in italy.

Edytowane przez ParasoleK

Opublikowano

Raczej to zupełnie inne koła na B7 i B8 ale jedne i drugie są zacne :kox:

Co do felg ASA to sam nie użytkowałem ale czytając opinie na różnych forach podobno dają radę zwłaszcza jak się weźmie pod uwagę cenę ;)

Opublikowano

Nom cena jest naprawdę fajna ,jak za nowe felgi.Firma wydaję się być ok , na felach też widnieje wybite ASA.Made in Germany więc może lepsze są niż włoskie repliki.I mają dużo fajnych i ciekawych wzorów które przykuły moją uwagę. :naughty:

Opublikowano

A co do za koło na B5?

Opublikowano

Szczerze to nic sobie za to obciąć nie dam ale przypominają Sportec-i

Opublikowano

A co do za koło na B5?

Według mnie felga na a4 b5 to advan rs II :

http://www.dsgperformance.com/assets/images/products/advan/advan%20rs2%20wheel%20universal%20dsg%20performance.jpg

Kolejna porcja interesujących felg :) może ktoś wie :B7 z pierwszego zdjęcia i B8 z drugiego to nie ta sama fela?

felgi na a4 b7 i b8 są różne, aczkolwiek podobne modele. Auta stoją trochę zbyt bokiem ...Wygladają mniej więcej jak Miro Type 111, przynajmniej ta z b7-ki.

http://ecx.images-amazon.com/images/I/71k5s%2Bqin7L._SY355_.jpg

http://s437.photobucket.com/user/Pett3r/media/IMG_4843.jpg.html

Felga na RS4 to chyba jakiś Vossen, moze CV3. Coś jak tu:

http://i.ytimg.com/vi/ClllsSR2Dns/maxresdefault.jpg

Opublikowano

Dzięki kolego :D widzę że ogarniasz temat :)


Wychodziły te ori felgi w rozmiarze 19 ? Bo nie mogę nigdzie dołapać.18 jest sporo ale 19 nie spotkałem,chyba że towar tak deficytowy :D :

11bszlv.jpg

Opublikowano

Dzięki kolego :D widzę że ogarniasz temat :)

Wychodziły te ori felgi w rozmiarze 19 ? Bo nie mogę nigdzie dołapać.18 jest sporo ale 19 nie spotkałem,chyba że towar tak deficytowy :D :

11bszlv.jpg

Witaj,

Niestety zdaje się, że te s-liny 9 ramion nie wychodziły w 19".

Miałem kiedyś takie w 7,5 x 17. Widzę, że sporo jest 8,5 x 18 i można też znależć 9 x 20.

Zdaje się, że wychodziły też w 5 x 130 do Q7 chyba 10 x 21"

Ale o dziwo brak info dot. 19" :-(

Pozdrawiam!

Opublikowano

Znaleźć 19,ori, w ciekawym wzorze jest niemożliwe :/

Edytowane przez ParasoleK

Opublikowano

Znaleźć 19,ori, w ciekawym wzorze jest niemożliwe :/

http://www.original-felgen.com/19zoll/

Nie ma tu żadnego ciekawego :P?

Tylko potem kwestia upolować ... niestety, ja polowałem na oz'y i po 5 miesiącach się udało :P

Opublikowano

No własnie nic mi się nie widzi :D Jedynie z RS ale cena 19 to kosmos :decayed: Jeśli ori to pozostają chyba ori s-line w 18.

Opublikowano

https://www.google.it/search?q=Audi+Original+Felgen+audi+19%22&client=firefox-a&hs=CUz&rls=org.mozilla:it:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=8xjeVKGUGsr4yQONuYKoAw&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1159&bih=658

spróbuj jeszcze wujka google pokatowac wpisując po niemiecku, sporo tego wyskakuje :P ... ale coś czuje że będziesz polował na ori z rs4-ki w dobrej cenie jak zostaniesz z założeniem 19-ek :kox:

Opublikowano

No własnie nic mi się nie widzi :D Jedynie z RS ale cena 19 to kosmos :decayed: Jeśli ori to pozostają chyba ori s-line w 18.

No to wrzucaj AXE :D :

http://allegro.pl/axe-ex15-19-8-5j-9-5j-5x120-bmw-1-3-i4910970063.html

Pozdrawiam!

Opublikowano

No własnie nic mi się nie widzi :D Jedynie z RS ale cena 19 to kosmos :decayed: Jeśli ori to pozostają chyba ori s-line w 18.

No to wrzucaj AXE :D :

http://allegro.pl/axe-ex15-19-8-5j-9-5j-5x120-bmw-1-3-i4910970063.html

Pozdrawiam!

Akurat z tymi sporo roboty, pierścień centrujacy potrzebny, dystanse pod przejście z 5x120 na 5x112. Przy nowych szukałbym już odpowiednich parametrycznie :)

Opublikowano

O ile dobrze kojarzę to są również takie felgi AXE z rozstawem 5x112 ;)

Opublikowano

Witam co powiecie na temat felg firmy Japan Racing warto kupić czy sobie darować

Opublikowano

Witam. Czy wie ktoś co to za felga??

http://i.imgur.com/K0s6MLQ.jpg?1

Chcę sprzedać a nie wiem jak wycenić:P

Opublikowano

Witam co powiecie na temat felg firmy Japan Racing warto kupić czy sobie darować

Osobiście ich nie użytkowałem ale kolega miał swego czasu w Hondzie i był bardzo zadowolony.

Opublikowano

Witam co powiecie na temat felg firmy Japan Racing warto kupić czy sobie darować

Osobiście ich nie użytkowałem ale kolega miał swego czasu w Hondzie i był bardzo zadowolony.

no czytałem własnie wypowiedzi i większość była zadowolona no nic po pytam jeszcze i może się skusze :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.