-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
5kijas5 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8E74A131005
-
Auto zrobiło się "miękkie"?
A sprezyny zmieniales? Jesli tak to jakie?
-
Auto zrobiło się "miękkie"?
Tez masz zawieche 1be? Na jakie wymieniales i jaki koszt mniej wiecej? Ja wlasnie najbardziej obstawialem ze to moga byc juz amory. Bo przypuszczam ze od nowosci nie zmieniane a prawie 250 tys na budziku
-
Auto zrobiło się "miękkie"?
Jesli chodzi o wahacze itp to sporo juz powymienialem sukcesywnie. Wszystko ori lemforder
-
Auto zrobiło się "miękkie"?
A jesli juz to wymiana samych sprezyn wchodzi w gre czy razem z amorkami?
-
Auto zrobiło się "miękkie"?
Witam. Auto a4 b6 1.8t quattro bex 2003r. Zawieszenie 1be. Jezdze od 4 lat i do niedawna bylo wszystko ok. Mianowicie od jakiegos czasu zauwazylem ze czesciej rysuje podwoziem na nierownosciach. Progi zwalniajace ktore wczesniej przejezdzalem bez problemu teraz musze pomalu bo inaczej jest jebniecie przy zjezdzie z tego progu. Tak samo jak jest prosta droga i nagle stromy zjazd np. wjazd/wyjazd z galerii. Co to moze byc? Amory? Sprezyny? Poduszki amortyzatorow? Dodam jeszcze ze niecaly miesiac temu robilem przeglad i nic nie wyszlo
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
A r8 miało być na dłużej:)
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Coś przycichło w temacie
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Taka fura a coś tu ucichło w temacie
-
Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
Dokładnie, chodzi o prowadnice zacisków hamulcowych a konkretni gumowe tulejki w które wkłada się prowadnice.
-
Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
U mnie przy skręcaniu czy bujaniu autem lewo-prawo nic nie było słychać. Tylko na nierównościach dzwoniło
-
Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
Udało mi się w końcu wyeliminować to irytujące stukanie Była to pierdoła a mianowicie gumy w których siedzą prowadnice zacisków były wyrobione i nie trzymało się to kupy. Wymiana 10 min i znowu mogę się cieszyć ciszą w autku
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Zacna fura;) Pozazdrościć;P
-
Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
A jesli juz amory to jak z wymiana? Parami czy mozna pojedynczo? I czy sprezyny tez trzeba od razu?
-
Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
A moge to jakos sprawdzic? Czy trzeba to wszystko rozbierac? I jesli wyszloby ze amor to mozna wymienic tylko jeden czy trzeba jakos parami? Myslalem jeszcze sprawdzic drazek bo koledzy pisali ze tez moze byc. A wymieniac wszystko po kolei to tez mi sie nie usmiecha:-/