Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

5kijas5

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 5kijas5

  1. A sprezyny zmieniales? Jesli tak to jakie?
  2. Tez masz zawieche 1be? Na jakie wymieniales i jaki koszt mniej wiecej? Ja wlasnie najbardziej obstawialem ze to moga byc juz amory. Bo przypuszczam ze od nowosci nie zmieniane a prawie 250 tys na budziku
  3. Jesli chodzi o wahacze itp to sporo juz powymienialem sukcesywnie. Wszystko ori lemforder
  4. A jesli juz to wymiana samych sprezyn wchodzi w gre czy razem z amorkami?
  5. Witam. Auto a4 b6 1.8t quattro bex 2003r. Zawieszenie 1be. Jezdze od 4 lat i do niedawna bylo wszystko ok. Mianowicie od jakiegos czasu zauwazylem ze czesciej rysuje podwoziem na nierownosciach. Progi zwalniajace ktore wczesniej przejezdzalem bez problemu teraz musze pomalu bo inaczej jest jebniecie przy zjezdzie z tego progu. Tak samo jak jest prosta droga i nagle stromy zjazd np. wjazd/wyjazd z galerii. Co to moze byc? Amory? Sprezyny? Poduszki amortyzatorow? Dodam jeszcze ze niecaly miesiac temu robilem przeglad i nic nie wyszlo
  6. A r8 miało być na dłużej:)
  7. Coś przycichło w temacie
  8. Taka fura a coś tu ucichło w temacie
  9. Dokładnie, chodzi o prowadnice zacisków hamulcowych a konkretni gumowe tulejki w które wkłada się prowadnice.
  10. U mnie przy skręcaniu czy bujaniu autem lewo-prawo nic nie było słychać. Tylko na nierównościach dzwoniło
  11. Udało mi się w końcu wyeliminować to irytujące stukanie Była to pierdoła a mianowicie gumy w których siedzą prowadnice zacisków były wyrobione i nie trzymało się to kupy. Wymiana 10 min i znowu mogę się cieszyć ciszą w autku
  12. Zacna fura;) Pozazdrościć;P
  13. A jesli juz amory to jak z wymiana? Parami czy mozna pojedynczo? I czy sprezyny tez trzeba od razu?
  14. A moge to jakos sprawdzic? Czy trzeba to wszystko rozbierac? I jesli wyszloby ze amor to mozna wymienic tylko jeden czy trzeba jakos parami? Myslalem jeszcze sprawdzic drazek bo koledzy pisali ze tez moze byc. A wymieniac wszystko po kolei to tez mi sie nie usmiecha:-/
  15. 5kijas5 odpowiedział(a) na 5kijas5 temat w 1.8T
    Dzieki wielkie:-)
  16. Podłączę się do tematu. U mnie sprawa wygląda tak że przejeżdżając przez studienkę lub nierówność z prawej strony słychać stuk. A na kostce to jest cały czas stukanie. Bujając autem lewo prawo nic się nie dzieje czyli wychodzi że to tylko przy "pionowym" ruchu zawiechy coś puka. Na trzepakach nic nie wyszło, wymieniłem łącznik i banany. Bez poprawy:(
  17. 5kijas5 odpowiedział(a) na 5kijas5 temat w 1.8T
    A jakieś foto?? Bo tak powiem szczerze mało mi to mówi;) Odświeżam temat. Podrzuci ktoś jakąś fotkę??
  18. Kurde dziwne;) Przysiągłbym że tak wcześniej nie miałem:D Albo może po prostu nigdy nie trafiłem w ten moment:P
  19. 5kijas5 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć gdzie znajduje się czujnik w 1.8T BEX?? Za cholerę nie mogę go dostrzec. Może wrzuci ktoś fotkę chociaż ze strzałką gdzie patrzeć
  20. A ja mam takie pytanie: dzisiaj kumpel mi cos popstrykał przyciskami i jest tak, że jak włączę nawiew na 3 kreski to zapala się tryb auto. Jak mniej lub więcej kresek to się wyłącza. O co chodzi??
  21. Ja dzisiaj rozwiązałem ten problem u siebie. Kabelek przy wtyczce(od instalacji auta) był mocno zagięty i skręcony. Wyprostowałem go, owinąłem izolacją żeby usztywnić i po problemie:) Przynajmniej narazie, zobaczymy ile tak podziała. Ale już wiem co było przyczyną. Tak na marginesie to strasznie krótki tek kabelek z wtyczką i dlatego się załamuje.
  22. Witam,kto w okolicy Świdnica,Wroclaw,Wałbrzych odblokowuje pełen FIS? I jakie są mniej więcej koszta razem ze zmianą manetki?
  23. A jest ktoś z dolnośląskiego(okolice wrocławia najlepiej) kto odblokuje pełny fis?? Może jakiś warsztat polecicie??
  24. Ja po dłuższej lekturze opini zdecydowałem się na zakup gładkich tarczy OZ 312 mm plus klocki Ferodo przód. Polecicie jakiś sklep gdzie wyrwę najtaniej taki zestaw?? Chyba że ktoś z klubowiczów ma dojście to proszę o info

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.