Treść opublikowana przez 5kijas5
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
5kijas5 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8E74A131005
-
Auto zrobiło się "miękkie"?
A sprezyny zmieniales? Jesli tak to jakie?
-
Auto zrobiło się "miękkie"?
Tez masz zawieche 1be? Na jakie wymieniales i jaki koszt mniej wiecej? Ja wlasnie najbardziej obstawialem ze to moga byc juz amory. Bo przypuszczam ze od nowosci nie zmieniane a prawie 250 tys na budziku
-
Auto zrobiło się "miękkie"?
Jesli chodzi o wahacze itp to sporo juz powymienialem sukcesywnie. Wszystko ori lemforder
-
Auto zrobiło się "miękkie"?
A jesli juz to wymiana samych sprezyn wchodzi w gre czy razem z amorkami?
-
Auto zrobiło się "miękkie"?
Witam. Auto a4 b6 1.8t quattro bex 2003r. Zawieszenie 1be. Jezdze od 4 lat i do niedawna bylo wszystko ok. Mianowicie od jakiegos czasu zauwazylem ze czesciej rysuje podwoziem na nierownosciach. Progi zwalniajace ktore wczesniej przejezdzalem bez problemu teraz musze pomalu bo inaczej jest jebniecie przy zjezdzie z tego progu. Tak samo jak jest prosta droga i nagle stromy zjazd np. wjazd/wyjazd z galerii. Co to moze byc? Amory? Sprezyny? Poduszki amortyzatorow? Dodam jeszcze ze niecaly miesiac temu robilem przeglad i nic nie wyszlo
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
A r8 miało być na dłużej:)
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Coś przycichło w temacie
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Taka fura a coś tu ucichło w temacie
-
Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
Dokładnie, chodzi o prowadnice zacisków hamulcowych a konkretni gumowe tulejki w które wkłada się prowadnice.
-
Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
U mnie przy skręcaniu czy bujaniu autem lewo-prawo nic nie było słychać. Tylko na nierównościach dzwoniło
-
Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
Udało mi się w końcu wyeliminować to irytujące stukanie Była to pierdoła a mianowicie gumy w których siedzą prowadnice zacisków były wyrobione i nie trzymało się to kupy. Wymiana 10 min i znowu mogę się cieszyć ciszą w autku
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Zacna fura;) Pozazdrościć;P
-
Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
A jesli juz amory to jak z wymiana? Parami czy mozna pojedynczo? I czy sprezyny tez trzeba od razu?
-
Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
A moge to jakos sprawdzic? Czy trzeba to wszystko rozbierac? I jesli wyszloby ze amor to mozna wymienic tylko jeden czy trzeba jakos parami? Myslalem jeszcze sprawdzic drazek bo koledzy pisali ze tez moze byc. A wymieniac wszystko po kolei to tez mi sie nie usmiecha:-/
- Czujnik G2/G62
-
Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
Podłączę się do tematu. U mnie sprawa wygląda tak że przejeżdżając przez studienkę lub nierówność z prawej strony słychać stuk. A na kostce to jest cały czas stukanie. Bujając autem lewo prawo nic się nie dzieje czyli wychodzi że to tylko przy "pionowym" ruchu zawiechy coś puka. Na trzepakach nic nie wyszło, wymieniłem łącznik i banany. Bez poprawy:(
-
Czujnik G2/G62
A jakieś foto?? Bo tak powiem szczerze mało mi to mówi;) Odświeżam temat. Podrzuci ktoś jakąś fotkę??
-
Zasada działania automatycznej klimatyzacji
Kurde dziwne;) Przysiągłbym że tak wcześniej nie miałem:D Albo może po prostu nigdy nie trafiłem w ten moment:P
-
Czujnik G2/G62
Witam. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć gdzie znajduje się czujnik w 1.8T BEX?? Za cholerę nie mogę go dostrzec. Może wrzuci ktoś fotkę chociaż ze strzałką gdzie patrzeć
-
Zasada działania automatycznej klimatyzacji
A ja mam takie pytanie: dzisiaj kumpel mi cos popstrykał przyciskami i jest tak, że jak włączę nawiew na 3 kreski to zapala się tryb auto. Jak mniej lub więcej kresek to się wyłącza. O co chodzi??
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Ja dzisiaj rozwiązałem ten problem u siebie. Kabelek przy wtyczce(od instalacji auta) był mocno zagięty i skręcony. Wyprostowałem go, owinąłem izolacją żeby usztywnić i po problemie:) Przynajmniej narazie, zobaczymy ile tak podziała. Ale już wiem co było przyczyną. Tak na marginesie to strasznie krótki tek kabelek z wtyczką i dlatego się załamuje.
-
Odblokowanie pelnego FIS
Witam,kto w okolicy Świdnica,Wroclaw,Wałbrzych odblokowuje pełen FIS? I jakie są mniej więcej koszta razem ze zmianą manetki?
-
Szukam pomocy przy odblokowanie pełnego FISa
A jest ktoś z dolnośląskiego(okolice wrocławia najlepiej) kto odblokuje pełny fis?? Może jakiś warsztat polecicie??
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ja po dłuższej lekturze opini zdecydowałem się na zakup gładkich tarczy OZ 312 mm plus klocki Ferodo przód. Polecicie jakiś sklep gdzie wyrwę najtaniej taki zestaw?? Chyba że ktoś z klubowiczów ma dojście to proszę o info