Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co to za felga?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zna ktoś nr katalogowy albo nazwę tych ori felg?

z9QyBS.jpg

Opublikowano

kojarzy ktoś tą felgę :wink: ?

MMTDME6.png

AXE EX15

Opublikowano

Zna ktoś nr katalogowy albo nazwę tych ori felg?

z9QyBS.jpg

http://www.original-felgen.com/8p0071498666.html

Opublikowano

Dzięki s3ns!! Raczej do B6 nie podejdą?

Opublikowano

Dzięki s3ns!! Raczej do B6 nie podejdą?

:hi:

Podejść podejdą, ale zerknąłem teraz jeszcze na ich ET i jest takie że dystansem trzeba byłoby się ratować bo koła nieźle wskoczą w nadkola i optycznie będzie to słabo wyglądało. Możliwe że ten wzór felgi miały też inne ET (tak ogólnie to chyba BBS, tylko z znaczkiem audi)

Bardzo podobne były jeszcze w A6 C6 (BBS Speedline):

http://www.original-felgen.com/4f0601025bl1h7.html

W A5:

http://www.original-felgen.com/8t0601025k8z8.html

A8:

http://www.original-felgen.com/4e0601025am1h7.html

gdzie kombinacja szerkości i ET na pewno lępiej by wyglądała ale trzeba byłoby się dokładniej przyjźeć, które by podeszły bez problemów. No i to wszystko 19" :whistling:

Edytowane przez s3ns

Opublikowano

ktoś , coś? :eusathink:

u2ZDNn5.png

Opublikowano

ktoś , coś? :eusathink:



u2ZDNn5.png

Nie jest to przypadkiem Dotz Mugello?

Opublikowano

Oj Dawid, wujek google ma trochę a nawet więcej, do wyboru do koloru:

https://www.google.pl/search?q=audi+a4+bbs+ck&safe=off&biw=768&bih=928&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=SS0oVfT5G4mqUduIgPAD&ved=0CAYQ_AUoAQ

Felunek zacny :)

Edytowane przez s3ns

Opublikowano
Opublikowano

Wybaczcie Szanowni Koledzy.

Chodziło mi o Wasze auta na tych felach.

Jutro dogadam sprawe kolesiem i chyba je wezmę.

Ma też te opony, tylko czy nie za wąskie :mysli:http://allegro.pl/opony-4szt-yokohama-parada-spec-2-215-40-19-i5239031102.html


a jak z ich wytrzymałością? Dużo gorsze od ori?

Opublikowano

Ja osobiście na 8,5" nie wrzucałbym opon węższych niż 225, ale są na forum userzy którzy wrzucają węższe nawet na 9" i nie narzekają

:hi:

O wytrzymałość bbs bym się nie martwił. Jeżeli to orginał to dadzą radę jak ori audi

Edytowane przez s3ns

Opublikowano

No ja planuje 235/35

Opublikowano

Jak najbardziej opona ok :)

Opublikowano

Hej powie mi ktoś co to za firma felg co mam

11148966_671649499630jhk3t.jpg

11091347_671649516296dkksn.jpg

Edytowane przez luki12xd

Opublikowano

Fele zarezerwowane, wracam ze Szwecji 30 kwietnia i zabieram je z Wawy jesli będą ładne.

:decayed:

Opublikowano

chyba tylko 17" :

http://www.bmwstylewheels.com/bmw/305

@Dawid :thumbup1:

@luki12xd - ciężko powiedzieć, na ori to nie wygląda na pierwszy rzut oka. Napisałbyś chociaż jakieś parametry tej felgi

Edytowane przez s3ns

Opublikowano

ALUFELGI LORINSER 19 (5259198221) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

To są ori ? Bo za nic nie moge tego znaleźć.

A co z BBS :)?

Wyglądają ok, ale jak przyjdzie się szukać w necie takich to znajduję 2 obręcze, bardzo podobne, jednak nie taką:

http://www.kunzmann.de/shop/de/reifen-und-raeder-mercedes-benz-cls-w219-04-felgen-lorinser-rs8-alufelgen-felgensatz-silber-19-zoll.htm

http://mbworld.org/forums/attachments/c32-amg-c55-amg-w203/134901d1216002809-fs-nib-lorinser-lm6-19-wheels-38-offset-19422284095.jpg

Obie mają logo przy podstawie od frontu, te z aukcji nie. Wzór też lekko inny. napisane że ori ale ja bym był podejrzliwy, poproś o fotkę tyłu dokładną, logo producenta, niech dośle jezeli takowe jest. Użytkownik też widać 3 komentarze ma ... Atakuj bo z zdjęć nie wynika właściwie nic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.