Treść opublikowana przez luki12xd
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
nie trzeba żadnych zaślepek wystarczy wężyk podcisnienia zaślepić
-
Siatka "plaster miodu" w grill (przemyślenia)
Hej powiedzcie mi co to za zderzak jest w tym niebieskim audi na zdjeciu z rej bar 382 i to czerwone co to za lampy sa z ledami do jazdy dziennej ?
-
przeciemnianie szyb cena?
powiedzcie mi ile piecowe przyciemnanie szyb, folia to lipa włg mnie w sedanie tylna szyba i szyby w tylnych drzwiach
-
Co to za felga?
Cieżko coś tu napisać. Jakiś aftermarket po prostu ... @Dawid dobrze że się dopytałeś o te zdjęcia powiem Ci że twarde i ciężkie są jedna prostowałęm ale mocno przywaliło i lekkie wgiecie koles co prostował mówił że twarda fela 200km/h przez czechy wytrzymały itp nie wiem co myśleć certyfikat Kba jest To sa twoje fele ??? Moje
-
Co to za felga?
Cieżko coś tu napisać. Jakiś aftermarket po prostu ... @Dawid dobrze że się dopytałeś o te zdjęcia powiem Ci że twarde i ciężkie są jedna prostowałęm ale mocno przywaliło i lekkie wgiecie koles co prostował mówił że twarda fela 200km/h przez czechy wytrzymały itp nie wiem co myśleć certyfikat Kba jest
-
Co to za felga?
chyba tylko 17" : http://www.bmwstylewheels.com/bmw/305 @Dawid @luki12xd - ciężko powiedzieć, na ori to nie wygląda na pierwszy rzut oka. Napisałbyś chociaż jakieś parametry tej felgi pisze tam tylko 8jx19 eh2+ jakis napis BA.T
-
Co to za felga?
Hej powie mi ktoś co to za firma felg co mam
-
Dobrzy chiptunerzy
co w krk ci nie pasuje ja u grześka heko robiłem autko w gsc i śmiga extra
-
[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
Jak mało, duzo ci wydmuchał na tej hamowni, moj przy 260tyś pokazał 129km i 319nm to tuner powiedział że zdrowa maszyna i lekko 175 po czipie i 370nm
-
[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
E tam ja na niemcy do roboty gnam to 230 lece do 240 mi doszedł przed softem a teraz nie wiem bede testował na 19fele 235laczek na 35 mam nagranie jak by nie wierzył ktoś
-
Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
jak tak miałem i był to termostat wachlera i jest git ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ---------- jak tak miałem i był to termostat, kupiłem wachlera wachlera i jest git
-
Spalanie 1.9 TDI PD
ja nie wiem, co wy na powietrzu latacie mi przy 180 7,8 wyszło jak na niemcy gnałem miejscami i 220 jechałem, na miejscu 6,5-7,2 seria przebieg 267tysiecy felga seria ---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ---------- powiedzce mi czy warto podnieśc moc w avf 130km na 160km przy przebiegu 265tysięcy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich:) pochodzę z Brzeska woj. Małopolskie i jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b6. pozdrawiam wszystkich