Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8] NOWE fotki mojej OOOO copyright by dampol:)


dampol

Rekomendowane odpowiedzi

Audiczke mam od maja 2005 i jestem bardzo bardzo zadowolny!

Zmienilem lampeczki,kierunki boczne białe(tylko jeszcze nie mam fot),wydech szybki black alus z org z B6, planuje obniżyć i włożyć moze jakas 17stke:) jak bedzie cos nowego to doloze:)

A NA PIERWSZYM ZDJęCIU MIERZYŁEM TAKIE FELECZKI i miodzik tylko ZŁ i bedą:)

5198b9dc3c1d0433m.jpg

c6a3ffc316238933m.jpg

4421e53a3aad0c4cm.jpg

600cac440de853e7m.jpg

ebc875d7adf20ae9m.jpg

77488c5be80bbf2dm.jpg

273b5377441eb1d1m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardzije podoba mi sie kolorek bardzo fajny :D felgi tez mam takie na zime se zalozylem . jedynie co mi sie nie podoba to te szyby przyciemnione za mocno . lepiej by byly wszystkie a lekko stylu wygolada jeszcze ok gorzej z boku i hak tez do zdjecia pozdzdrawiam.

PS: obejzyj moje fotki ja mam u siebie 17 moze ci taki wzor tez podpasuje w koncu mam takie same kolory aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczne kieruneczki są juz białe od dawna tylko fotek nie mam, no a hak na zime sie przydawał bo ratuje dupsko!! i o zaspe nie zawadzi tylko pierwszy hak, no ale wiosna idzie i oczywiscie ze haka nie bedzie:) A szybki hmmm przodu nie przyciemniam bo wiadomo... no mi sie podoba nie widać co przewoże albo kogo:D:D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna , tylko lubię podwójne wydechy ale to mój gust, szybki miałem tak samo przyciemnione ale folię pozdzierałem bo mi audyna jak karawan wyglądała (albo wszystkie zakleić albo wogóle). A czy z wymianą lamp (przód) miałeś jakieś problemy?? :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładniutki - mamy kilka wspólnych detali ;)

[ Dodano: 21-01-2007, 12:02 ]

17 i zawiasik - i to nie te autko będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hak, hak, hak - wywal go, niech sobie leży w piwnicy :)

Kierunki na białe zmień (tak jak pisze Zdeniu), reszta jest bardzo porządna.

Nawet kółek bym nie zmieniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hak, hak, hak - wywal go, niech sobie leży w piwnicy :)

Kierunki na białe zmień (tak jak pisze Zdeniu), reszta jest bardzo porządna.

Nawet kółek bym nie zmieniał

Hak juz wywalam... bo wiosna:) no a kierunki tak jak napisalem powyżej juz są BIAŁE!

Ja bardzo lubie przyciemnione szyby zreszta moj brat przyciemnia,mamy 4autka w domu i wszystkie przyciemnione... no tylko ze 2 całe i dwa tylko tył, ale niestety w rzeszowie dostali juz dawno temu te testery do szyb i wojują... a nie chce mi sie po ten dowod jedzic....

DO BOBERO i INVERSONA: :a4fan:

Jezeli chodzi o lampy.. to zrobilem je wg instrukcji na necie,trzebabylo rezac błotniki ale ja jako lamer i kolega ktory tez robil to pierwszy raz ale zdolny chlopak, poradzilismy sobie bez dwoch zdań. Po ucieciu,oczywiscie zabezpieczylem podlklad farba i spray do przekrojów...

Nie bylo wiecej problemow tylko niespodziewanie koszt mi wzrósł bo do lamp(org.VALEO) co dalem 870zł

musialem dodac 100zł za wiązke kabli do modelu 99' 4 razy żarówka H7 to tez 100zł elementy do zabezpieczenia 30zł, wiec koszt troszeczke wzrósl! na ponad 1100zł :) ale ma byc jak juz lampy kupilem to już trzebabylo je zamontowac:D i jestem happy! bo autko slicznie wyglada takie odmłodzone!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Dampola :a4fan: no to koszty duze z tymi lampami, u mnie to narazie odpada. Dzięki za info. :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom tak bylo wtedy... teraz wiecej jest tych lamp i w dodatku odrazu z tymi wiązkami... ale jak ja kupowalem to na allegro byly 1,2 aukcje z takimi:) teraz w 1000zł napewno sie zmiesci moze i z zarówkami:) :P

[ Dodano: 07-03-2007, 00:20 ]

nowe foteczki! zapraszam na rekonesans:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...