Najlepsze radio do Audi A4 B5 przedliftem

BF10

Mam takie pytanie, jakie będzie najlepsze radio do A4 B5 przedliftem? :) Nie chodzi mi o Pioneer, Alpine itp :) Pytanie dotyczy oryginalnego radia :) Te z nowszych modeli będą pasować czy potrzebny będzie 2din? :)

Concert I z taką przeróbką --> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/294234-audi-concert-i-chorus-z-bluetooth-aux-i-wyeliminowany-problem-plynnej-regulacji-glosnosci/ ;)

o ile pasuje concert I do przedlifta

Edytowane przez Fazii

Podepnę się bo również posiadam przedlifta. Oglądam te radia Concert I i przykuło moją uwagę funkcja GALA. Czy do jej działania jest coś konkretnego wymaganego w danej wersji wyposażenia czy jest to standard? Czy są jeszcze jakieś dodatkowe benefity z zainstalowania oryginalnego radia (oprócz spójności wyglądu rzecz jasna) o których warto wiedzieć? Aktualnie mam radio Sony, które po wymianie poprzedniego zaczęło zbierać dziwne trzaski - na szczęście w nie dużej ilości przez co idzie się przyzwyczaić ale może warto jednak oryginał zainstalować...:) Czy podpięcie takiego radia jest na zasadzie plug and play:D? Wpinasz -> działa? (oczywiście wpisanie kodu pomijam)

Też miałem B5 przed liftem i założyłęm tam Concert I. Radio w 100% jest kompatybilne. Wszystko ładnie pasuje. Załączanie po stacyjce działa, ściemnianie zegarów połączone również z podświetleniem radia. Jedyny problem jest taki że tam są wyjścia tylko na 2 przednie głośniki. Tył trzeba podłączyć pod wzmacniacz.

O no to w moim przypadku to chyba odpada bo nie mam wzmacniacza... Mam chyba najuboższa wersję czyli tylko głośniki, żadnych zmieniarek cd, wzmacniaczy itp... jakaś alternatywa w takim razie?

Normalne radio nie fabryczne które ma normalną końcówkę mocy 4x50w np. Praktycznie każde takie jest. Jeśli kupisz coś z głową używanego do 200zł będzie grało 3x lepiej od concerta i będziesz miał cd nie kasetę i pewnie jeszcze jakiś aux. Jesli chodzi o granie concert to padaczka tak jak i reszta fabrycznych shitów. Najlepiej słychać to na systemie bose po zmianie na jakiegoś porzędnego clariona albo alpine.

Dzięki Wam za pomoc :) Mam aktualnie Pioneer'a, zastanawiam się nad Navi + 2 din :) Troszkę to kosztuję, ale może na to się zdecyduję :D

Ori to ori. Ładnie wygląda ale jeśli już 2 din to przeróbki tunelu Cię czekają.

Większość ori nawet na 2 din ma wyjście na 2 głośniki a tył napędzany ze wzmacniacza. Gdybyś był chętny to mogę odsprzedać bo mam do B5 którego mam zamiar zamontować u siebie. Jeśli się dogadamy to kupie sobie ori suba pod którego podłącze tył. Jak coś to daj znać na PW.

Edytowane przez djmario122