Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] CZIKITA projekt EVO RED 2 + S4 RS4 Limo

Czikomobil 44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba ci się to auto ?

    • Podoba mi się !
    • Nie podoba mi się !

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam prezesy przedstawiać się nie muszę bo wszyscy mnie znają :)

Auto Audi A4 B5 1998r 1,9Tdi AFN 110 (aktualnie 151KM) ale będzie więcej
Przebieg z blatu to 350 000 auto z komisu więc Red ma pewnie 700 000 ale jeździ .
Wyposażenie Fis , Kubełki podgrzewane z regulacją lędźwia, climatronik ,3 kiera

Po zakupie :


qzr6fb.jpg
Środek
cw0v.jpg

Po modzeniu :

e6btc0.jpg
a49jt.jpg
20a6xcy.jpg

Środek cały czas się coś w nim zmienia docelowo ma być czarny flock wszędzie
hkeu.jpg
Przelot 2,5" na dwóch tłumikach przelotowych
yex.jpg
Wzmocnione sprzęgło na jednomasie od Radzikowskiego
bs8v.jpg
Zimówki 17 BBS RS skręcane
img9489q.jpg


Plany:
- pompa hybryda 11
- wtryski 216 Zrobione
- wtryski 270
- FMIC Zrobione
- turbo awx/asz Zrobione
- turbo GTB22
- Jednomas Zrobione
- Sprzęgło spiekowe
- wałek z SDI 38e
- kolektor ssacy AWX Zrobione
- dolot z nierdzewki Zrobione
- wskaśnik doładowania turbiny Zrobione
- jakis dobry wirus do tego Zrobione
- GWINT TuningArt Zrobione
- gwint KW V3
- Głośniki 16 PB Zrobione
- zaslepic EGRZrobione
- wywalic kata Zrobione
- Sciema szyb Zrobione
- Przelot 2,5" Zrobione
- alufelgi 18' BBS RS Skręcane Zrobione
- alufelgi zima BBS RS 17 Zrobione
- Negatyw i naciąg
- heble 312 Brembo nacinane Zrobione
- klocki ATE ceramic Zrobione
- dystanse Zrobione
- szyby na tyl w prad
- Klamki środek czarny mat
- wyflokować cały środek
- zderzak tył puki co dopadłem z S4 avanta :/
- Licznik z RS4
- Grill RS Zrobione
- Zderzak RS na gładko czeka na montaż
- Zderzak S4 na gładko Zrobione
- ćwiary tył z RS4 czekają na montaż

- Progi RS4
- Nadkola RS4
- Drzwi tył z RS4 czekają na montaż
- duże prawe lusterko czeka na montaż
- wywalic oznaczenia z klapy Zrobione
- obrysy US
- światła tył USA Zrobione
- światła przód nowe polifty Zrobione
- Customowe 3 światło stop czeka na montaż
- mgielkowe spryski szyby
- recaro
- kiera 3 ramienna od RS Zrobione
- dekory alcantara Zrobione
- podswietlane klamki (przeszczep z a6 c5)
- podświetlane drzwi od dołu Zrobione
- klimatyzowany schowek
- Map sensor na 2 bary Zrobione
- 4 rurka Zrobione
- Osłona pod silnik z aluminium
- Listwy dolne drzwi na gładko Zrobione
- Gleba 60 cm Zrobione
- Gleba 57 cm
- Air
- Progi pod kolor auta Zrobione
- Mocne car Audio Pb 16 itp Zrobione
- Zmiana koloru nadwozia
- Nowy mocniejszy program


to chyba narazie na tyle :)

Edytowane przez CZIKITA

Opublikowano

pamietajac twoja poprzednia wioske widze mega progres :P jak ogarniesz wnetrze bedzie cacy ;)

Opublikowano
  • Autor

Bida była to i wioska była :grin:
Wnętrze we floku będzie ale puki co silnik trzeba wzmocnić bo za mało kuca :hi:

Opublikowano

to co było a jest teraz ... WOW :kox:

Opublikowano

Prezes to Ty dopiero teraz temat swój założyłeś ? :o

a co do zmiany koloru to na żółć? :grin:

Edytowane przez niziol13

Opublikowano
  • Autor

Miałem temat z poprzednim B5 ale wątek był tak wesoły że w końcu umarł :)

A z tą B5 czekałem aż będzie ogarnięta aby zrobić dobre jeb... na forum :naughty:

Opublikowano

ogarnij ten środek szybciej we flok bo ten czerwony stragan w środku do niczego nie pasuje

Opublikowano

Myslisz ze zrobiłeś jakiekolwiek je....cie tą b5-k. Jest wiele wiele więcej b5 z większym jebnięciem niż ta..... działaj z modami to może się do nich zbliżysz.

Opublikowano

Nie zawsze można mieć wszystko odrazu na cacy tak jak by sie chciało

Opublikowano

to prawda ale ta czerwień w środku aż razi a ta na zewnątrz aż oko przyciąga

Opublikowano

kolego mam przednie blotniki od rs4 jak by Cie interesowaly .

Opublikowano

Środek porażka :facepalm: reszta na duzy plus :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

B6 podziękujemy :)

Opublikowano

celujesz w +200KM i chcesz robic naciag i negatyw... bez sensu, albo zapierdzielam albo sie tocze na negatywie

Opublikowano

Środek auta jest straszny. Poprostu nie pasuje do audi. Dodanie kolorku we wnętrzu starego małego szybkiego hatchbacka może i zrobi robote ale w b5 takie mazanie karygodne :)

a z zewnątrz mi sie podoba. Fajnie jakby wpadł jakiś dystans pod te fele :naughty: ale co ja tam moge wiedzieć- latam na 16" :D

Opublikowano

B6 podziękujemy :)

Niby dlaczego? To jest forum i każdy może wypowiedzieć się w twoim temacie nawet gdyby jezdził trabantem, :lol:

Opublikowano
  • Autor

Przecież się śmieje :)

Dystanse są na tyle ale tylko ok 1cm więc zamało co do naciągu da się na tym zapieprzać u nas dobre dorgi mają :hi:

Opublikowano

chyba nie do konca zrozumiales Boostera i nie do konca zdajesz sobie sprawe jak wlasciwosci jezdne zmienia taki naciag. Lepszy stan jezdni nic do tego nie ma.

Opublikowano
  • Autor

To znaczy jak zmieniają naciągi właściwości jezdne bo miałem kiedyś lekki i nic nie zmieniło oprócz oporów toczenia

Opublikowano

może nie tyle naciągi co kąty na kołach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.