Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cieknie z silnika wycieraczek tył B7 Avant


MarcinS4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

szukałem ale nic nie znalazłem,

mam pytanie do kolegów czy da się naprawić silnik wycieraczek tył aby nie ciekła z niego płyn do spryskiwaczy, czy jest jakiś zestaw naprawczy będę wdzięczny za wskazówki i pomoc nr silnika 8E9 995 711C

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkrec tą klapke blaszana i na trzpien załąż w miare pasujacy oring

u mnie było to samo- az na zewnatrz do wnetrza klapy płyn leciał az do zamka....zreanimowałem silniczek bo wszystko było zardzewiałe i stało deba ale pochodził nie długo bo zaczęła elektronika w nim siadać i kupiłem nowy valeo za 260zł i spokuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co problem okazał się inny.pekniety kruciec który wystaje z obudowy silniczka - ten plastikowy zasilający.  Muszę go wymienić bo nie ma jak naprawić. Nie wiesz czy taka rzecz jest gdzieś dostępna bo w sklepach pytałem i ciężko z tym :-(  ps w niego wchodzi od spodu ta rurka przez którą do spryskiwacze dochodzi płyn. 

Wiesz co problem okazał się inny.pekniety kruciec który wystaje z obudowy silniczka - ten plastikowy zasilający.  Muszę go wymienić bo nie ma jak naprawić. Nie wiesz czy taka rzecz jest gdzieś dostępna bo w sklepach pytałem i ciężko z tym :-( 

Do krucca od środka wchodzi metalowa rurka która płynie płyn do spryskiwacza.masz jakiś pomysł żeby to naprawić.krucca napewno nie uratuje bo w zasadzie już go nie ma :-( 

Edytowane przez kociu84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, kociu84 napisał:

Wiesz co problem okazał się inny.pekniety kruciec który wystaje z obudowy silniczka - ten plastikowy zasilający.  Muszę go wymienić bo nie ma jak naprawić. Nie wiesz czy taka rzecz jest gdzieś dostępna bo w sklepach pytałem i ciężko z tym :-(  ps w niego wchodzi od spodu ta rurka przez którą do spryskiwacze dochodzi płyn. 

Wiesz co problem okazał się inny.pekniety kruciec który wystaje z obudowy silniczka - ten plastikowy zasilający.  Muszę go wymienić bo nie ma jak naprawić. Nie wiesz czy taka rzecz jest gdzieś dostępna bo w sklepach pytałem i ciężko z tym :-( 

Do krucca od środka wchodzi metalowa rurka która płynie płyn do spryskiwacza.masz jakiś pomysł żeby to naprawić.krucca napewno nie uratuje bo w zasadzie już go nie ma :-( 

Kolego szukaj. Dobrym sposobem jest znalezienie rurki miedzianej, i zlutowanie jej z kawałkiem starej. Dobrym patentem jest również, anteny które są stosowane w radiach. Te wysuwane. Dopasowujesz rozmiar, i przylutowujesz. Są też sposoby z klejeniem. Ja u siebie znalazłem jakąś rurke z magnesu starego. Rozmiar miała idealnie taki jak oryginalna rurka, zmatowiłem powierzchnie by cyna się dobrze pasowała. Trochę lutowania, i jeździ drugi rok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, karaluch8 napisał:

Kolego szukaj. Dobrym sposobem jest znalezienie rurki miedzianej, i zlutowanie jej z kawałkiem starej. Dobrym patentem jest również, anteny które są stosowane w radiach. Te wysuwane. Dopasowujesz rozmiar, i przylutowujesz. Są też sposoby z klejeniem. Ja u siebie znalazłem jakąś rurke z magnesu starego. Rozmiar miała idealnie taki jak oryginalna rurka, zmatowiłem powierzchnie by cyna się dobrze pasowała. Trochę lutowania, i jeździ drugi rok ;)

Koledze chyba nie chodzi o rurkę w środku silniczka a kawałek króćca który jest na zewnątrz a do którego podłącza się wężyk od spryskiwaczy :),

Szukaj kogoś w swojej okolicy , kto wymieniał silnik, niech Ci sprezentuje całą tylną obudowę, skręcisz i po kłopocie :)

Edytowane przez Snap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szukam ale nie mogę znaleźć.nie znacie kogoś ma forum kto może mieć taką obudowę z uszkodzonego silniczka?

Ps dziękuję za pomoc! 

 

Kojarzycie się może czy silniczek jest taki sam w B6 jak w B7? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...