Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polskie Menu i mapy do nawigacji miedzy zegarami


PabloD-vine

Rekomendowane odpowiedzi

Czy instnieje spolszczenie menu dla FIS gdy jednostką jest RNS-E?

także interesuje mnie ta opcja... Lecz koleżka mój mówi ze na dzień dzisiejszy jak narazie nawet w ASO nie ma takiej opcji...

Edytowane przez SotoM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę 3gr, mam kolorowy fis i miałem wszystkie komunikaty po dojczlandowemu, ale wystarczyło podpiąć kabel i seryjnie jest dostępnych kilka języków, obecnie mam komunikaty po angielsku i ta opcja mnie już robi, bo przynajmniej wiem która żarówka się przepaliła a nie musze szukać w google.

Co do spolszczenia menu małej navi, to może ktoś ma już nagraną płytę która chodzi ? I moglibyśmy ją uczynić płytką przechodnią ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacje miedzy zegarami spolszczalem.
Mialem troszke serducha pod gardłem ale udalo sie i teraz u teścia śmiga bezbłędnie.
Nowych map nie szukałem - bo nie bylo ku temu potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spolszczenia menu małej navi, to może ktoś ma już nagraną płytę która chodzi ? I moglibyśmy ją uczynić płytką przechodnią ? :decayed:

Możesz sam sobie nagrać.

Dostępne mapy to PL-Czech Rep. 2013-2014

Podeślę PW.

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spolszczenia menu małej navi, to może ktoś ma już nagraną płytę która chodzi ? I moglibyśmy ją uczynić płytką przechodnią ? :decayed:

Możesz sam sobie nagrać.

Dostępne mapy to PL-Czech Rep. 2013-2014

Podeślę PW.

Kolego, jeśli to zadziała w Bns 5.0 to też poproszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, na początku wielkie dzięki dla kolegi Fido, który podesłał linki do czego trzeba.

Ogólnie cała operacja kosztowała mnie 4zł (2 płyty cd: Fuji i Verbatim) i jakieś 30min łącznie z nagraniem płyt i wgraniem ich w samochodzie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam nawigację między zegarami,kolorową-tu prośba do kolegi Fido o przesłanie linków o których mowa w tym temacie.Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! podepne sie pod temat..Spolszczylem juz w moim Audi A4 RNS-E ale nadal szukam spolszczenia do FIS.

Czy moze ktos pomuc??? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do innego auta ?

Chodzi ci o małą navi BNS 4.2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...