Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za 30tys? :D :D :D

Kolega kupił ponad rok temu za 32tys 3.0tdi... do dzisiaj chyba wydał na naprawy drugie tyle :D

Nie pisz takich rzeczy bo lud czyta i myśli sobie, ze to faktycznie prawda. :)

Dlatego jestem zdania że lepiej dołożyć i kupić coś zadbanego i pewnego.

Pomyśl nad dokładką z tyłu od s4 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

za 30tys? :D :D :D

Kolega kupił ponad rok temu za 32tys 3.0tdi... do dzisiaj chyba wydał na naprawy drugie tyle :D

Nie pisz takich rzeczy bo lud czyta i myśli sobie, ze to faktycznie prawda. :)

Dlatego jestem zdania że lepiej dołożyć i kupić coś zadbanego i pewnego.

Pomyśl nad dokładką z tyłu od s4 :naughty:

pomyslalem wtedy jak akjam założył a ja już miałem kupione koncówki wydechów :grin: i teraz nie wiem czy by pasowało jedno do drugiego .... chociaż pewnie wolałbym zostac przy całym pakiecie s-line niz przod taki a tył taki , na razie mam mętlik w głowie co do tego :grin: napewno wczesniej wpadnie webasto :wink:

Opublikowano

nie no końcówki by nie pasowały nic a nic :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie no końcówki by nie pasowały nic a nic :decayed:

do takiej dokladki pasowaly by koncowki cos ala s4 przynajmniej mi sie tak wydaje a nie taki puchary jak założyłem :grin: no i cza na rolki pojechac i zobaczyc ile to to ma i ewentualnie korekta :decayed:

Opublikowano

:wink4:

Webasto rób póki jeszcze zimy nie ma. :good: I na hamownie czym prędzej :kox:


:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

webasto wpadnie tylko jeszcze nie wiem czy tej zimy czy następnej zobaczymy jak fundusze pozwolą :wink: hamownia na wiosne :decayed:


zima dopisuje a b7 sie świetnie spisuje :decayed: w trasie jest znakomite i strasznie wygodne i w dodatku odziwo dosc ekonomiczne ok 8,5l/100, co mnie zdziwiło zwłaszcza na plus , wiem że ten silnik na krutszych odcinkach typu miasto-praca-dom ale trasa no niezle, a Q wspina sie pięknie :wink: wiem wiem madnat jak nic sie należy :facepalm:

9b39e1d7758fed79.jpg

Opublikowano

Box już na narty zapięty. ja 10 stycznia zapinam i w góry!

Ale Avant z Boxem wygląda super ale sedan Nie bardzo :)

Opublikowano
  • Autor

jezdził i w sedanie :wink: ale fakt na avancie lepiej siedzi

Opublikowano

a jakiej długosci masz box? bo ja ma thula 185cm i wydaje aie byc ogromny . jezdził do tej pory na A6 c6 allroad i na niej wyglądał ok/

Opublikowano
  • Autor

taka sama mam długość , gdzieś mam zdjęcie z profilu to wrzuce


62a93ee67c87092b.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

co to za rocznik ?

Opublikowano
  • Autor

co to za rocznik ?

06 tak jak w opisie auta kilka stron wcześniej,

taki mały dodatek .....nie każdemu się może podobać ale mi sie widzi :wink:

560c81bccee828c3.jpg

dfdd193607f1aab1.jpg

są to ori emblematy prosto z aso

Opublikowano

V6 przyklei jeszcze w bagażniku ;) super będzie wyglądać a każdy będzie myślał jaki to motor skoro v6 :D czy 2,5 , 2,7 , 3,0 , 3,2 itd.

Bagażnik dachowy ekstra :thumbup1:

Edytowane przez harry19-19

Opublikowano

Te oznaczenia są chyba od paska b5fl?

Opublikowano
  • Autor

no własnie te sa od vw i myśle czy nie zmienic :eusathink:

Opublikowano

Zmieniaj na te co Tomek podesłał i to pędem :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zmieniaj na te co Tomek podesłał i to pędem :wink:

chyba tak zrobie tylko że bez tego "T"

Opublikowano

No oczywiście że bez T :wink:

Opublikowano
  • Autor

kurde wcześniej mi sie podobały te co mam a teraz tamte co podesłał kolega..........chociaż na żywo nie wyglądają najgorzej ale i tak zmienie


a z jakiego to są modelu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.