Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM


tomekhxc

Rekomendowane odpowiedzi

:kox: jest bardzo ładnie.

Niektórzy by chcieli taki setup na lato :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz pytanie co do wydechu, dac jakies ladne koncowki pojedyncze czy poleciec w s4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wydech S4 to reszta (progi + grill) też :wink: A jeśli tego nie zamierzasz zmieniać to został bym przy tym wydechu + końcówki np. Ulter 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wydech S4 to reszta (progi + grill) też :wink: A jeśli tego nie zamierzasz zmieniać to został bym przy tym wydechu + końcówki np. Ulter 90

cos w tym jest :wink: mam dylemat bo to i to mi sie podoba , moze na razie same koncowki a pozniej zawsze mozna zmienic

dzisiaj auto poszlo na zamiane oleju i fitrow, olej mial w sobie castrola ale na szczescie tylko raz, aktualnie zalany LM , i na pawde jestem pod wrazeniem pracy silnika na tym oleju na wczesniejszym poprostu bylo slychac silnik teraz sobie leciutko pyka nie wiem jak to opisac ale zamiana na pewno na plus

773ac99cda31529b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B7 - [emoji86] Przede wszystkim silnik, wnetrze, zawiecha, kolo itp itd - [emoji86] Mialem okazje smignac sie z Tomkiem i na prawdeeee zakup perfekcyjny[emoji108] Co tu duzo mowic, przyjemnosci z jazdy, podczas wyprzedzania adrenaliny oraz wieeelu podrozy ulatwionych dzieki temu Potworowi [emoji48] A zreszta - nie pierwszy i ostatni raz to uslyszysz osobiscie ode mnie hehe [emoji1] Pozdro Braciak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszedl nowy mod, hmmm raczej to gadżet niż mod, belki na relingi do mocowania boxu :wink: przystepna cena i wyglad ladny

9f863527ca2a492d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tera doszly ledy do tablicy od naszego kolegi z forum ;) i lepiej swieca niz te ori led co w b6 mam

30f482baa581ba17.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kogo z tymi ledami trzeba sie zglosic....?

Edytowane przez kmr91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak świecą że nie trzeba usuwać rejki w fotoszopie :D

hehe no swieca ladnie ;) w b6 mam cale wnetrze w takich ledach i przyznam ze wymiataja ;) za niedlugo dojda koncowki tlumikow ...trzeba usunac te skrzywione ku ziemi lucyfery ;) i przyciski w chromie od Jozka :decayed: Joziu dziekuwa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska firma Aguri mają dobry sprzęt w przestępnych cenach

doszły długo oczekiwane lucyfery :kox:

26ad064d7705a10c.jpg

d37068d36cece5b0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...