Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pasuje to tu:good:

Opublikowano

Więcej fotek :zdjecie::good:

Opublikowano

Icek konecznie na corno...

Opublikowano
32 minuty temu, kristof91 napisał:

Icek konecznie na corno...

+

Grill robi robotę :D :thumbup1:

Opublikowano
W dniu 22.02.2020 o 09:35, tomekhxc napisał:

Ryjek sklejony , chociaż i tak musze jeszcze raz sciagnac bo plyn do sprysk. kapie , zmieniałem te końcówki ale nie pomogło, musze całkiem te węże pozmieniac na nowe bo stare sztywne strasznie i nie chce sie to ułożyc , tak wygląda , mysle że jest ok ;)

 

IMG_4975.JPG

Klb.będzie slynna z ala' Rs-ów ??

Tylko nie zatrzymuj sie pod kościołem bo pielgrzymkę będą robic??

Opublikowano
  • Autor

@Kajan Pykną fotke na zlocie, dzięki ;) 

88975089_576367179626326_397307869566861312_n.jpg

Opublikowano

Tak mnie zaciekawiła Twoja besiedem, że aż cały wątek na raz przeczytałem :lol: Mega robota :hi:

Opublikowano

Kozak:good: szkoda że w tym roku nire popstrykam na Bukowinie:no:

Opublikowano
42 minuty temu, FroS-t napisał:

Kozak:good: szkoda że w tym roku nire popstrykam na Bukowinie:no:

Szkoda, że Cię nie będzie:wacko:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Trochę trzeba odgrzać kotleta, aktualnie po  wiekszym serwisie w warsztacie, raczej profilaktyka przepatrzenie zawieszenia i ogólnie wszystkiego  ale nie bylo sie  do czego przyczepić, zmiana olejów i filtrów jedynie na tym sie skończyła wizyta w warsztacie. Ogólnie auto wystawione na sprzedaż bo w wiekszosci stoi w garażu ale jak nie pójdzie w dobre ręce to na przyszły rok możliwe ze poobszywam kierownice i jakieś dodatki itp . :decayed: Fota dla odświeżenia tematu na szybko , reszte wrzuce na czasie :yeah:

 

b7front.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Odgrzanie kotleta, przyszedł czas na klocki z tyłu więc ida do wymiany, jak zwykle wpada produkt z górnej póły , przy okazji chyba tarcze tez wymienie chociaż stare sa dobre ale to by wrzucił nówki :kox:

 

7D9798F8-00C8-4D7D-8780-96653620DDEF.JPG

IMG_5607.JPG

Opublikowano

Piekna furka. Widze, ze nie udało sie sprzedać? Bylo zainteresowanie?  Pozdro

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, monthrey12 napisał:

Piekna furka. Widze, ze nie udało sie sprzedać? Bylo zainteresowanie?  Pozdro

Zainteresowanie było, nie mam ciśnienia na sprzedaż, auto nadal wystawione ale robie bieżące naprawy jak dla  siebie a nie pod handel :gicior:

Opublikowano

Kurna myślałem że te klocki specjalnie pomalowałeś żeby były czerwone :kox: , furka piękna .

Opublikowano

Kurza twarz:wink: kużwa szkoda ze sianka nie mam tyle kupiłbym kozak Gratuluję tak dużo pracy włożone w to auto każde BMW się chowa hehe :D :banan::hi::slina::thumbup1: @tomekhxc jeżeli można spytać co teraz za gablota się szykuje ? ;)

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Moon_11 napisał:

Kurza twarz:wink: kużwa szkoda ze sianka nie mam tyle kupiłbym kozak Gratuluję tak dużo pracy włożone w to auto każde BMW się chowa hehe :D :banan::hi::slina::thumbup1: @tomekhxc jeżeli można spytać co teraz za gablota się szykuje ? ;)

Póki co nie szukam nic, auto w wiekszosci stoi w garażu,  od czasu do czasu tylko przegonione ,  jak bedzie troszke cieplej musze sie wziąć za koła letnie, jakaś powłoka na nie czy coś ;)

Opublikowano
  • Autor

Klocków nie zdążyłem założyć , ale to już będzie robił nowy właściciel :beksa:

Opublikowano
1 godzinę temu, tomekhxc napisał:

Klocków nie zdążyłem założyć , ale to już będzie robił nowy właściciel :beksa:

Time to say goodbye:hi:

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, FroS-t napisał:

Time to say goodbye:hi:

Życie ;)  z dobrych wiadomości to test to że bedę ją często oglądał bo bedzie kilka km dalej ;) 

Opublikowano

to teraz pora na coś nowego :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.