Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0 TFSI CDNB 180KM nie za duży wzrost ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Autko z 2010. Manual, bez Q

Nominalnie i w teorii 180PS / 320Nm

Tuner mówi że silniczek łatwo przyjął takie wartości jak widać.

W internecie dość często mozna znaleźć podobne osiągi dla tego silnika po samym programie ale oczekiwalem ok. 220KM. Ja wiem ze fajniej jak wiecej ale czy jednak nie nazbyt to fajniej ?

vz9bn9.jpg

Co ciekawe seria okazała się na pomiarze dziwnie mocna 197/331?

Wzrosło więc sporo i to czuć.

Nie zamierzam go żyłować ile wlezie ale przy wyprzedzaniu jest fenomenalnie.

Opublikowano

Stawiam że hamownia troche plusa daje niezależnie czy mod czy seria. Mnie bardziej zastanawia prowadzenie momentu a konkretnie pofalowana krzywa. Nie ciągnie jakoś dziwnie między 2500 a 3500 obr?

Opublikowano
  • Autor

Nie przygladalem sie temu jeszcze bardzo uwaznie w trakcie jazdy. Ale dokladnie jak mowisz , tuner tez na to zwrocil uwage podczas hamowania.

Wg niego problem moze wynikac z brudnego dolotu (FSI niestety maja ta przypadlosc). Auto ma lekko ponad 108kkm przebiegu.

Opublikowano

Przy tym przebiegu może coś już być na rzeczy. Obserwuj i ciesz sie jazdą ;)

Opublikowano

to ten sam silnik co w B7 200KM tylko przydławiony fabrycznie programem,

w tych silnikach samym softem robi się z 200 ponad 240KM, ale Nm to ci dopieprzył za dużo,

jakie masz doładowanie? bo te fale na wykresie najprawdopodobniej są spowodowane overboostem na wg

Edytowane przez Booster

Opublikowano
  • Autor

Na pewno ten sam ? W B7 2-litrowe TFSI o kodzie EA113 miały 3-literowe oznaczenia , potem w B8 były/są EA888 z czteroznakowymi oznaczeniami. Odgrzali kotleta ?

Moment spory to fakt ale juz zasiegnałem co nieco języka i o ile nie bede wyciagał TIR-a z rowu przez 30 min na pełnym ciagu to powinno spokojnie wytrzymac :wink:

Zauważ , że pofalowany wykres był też przed modyfikacją.

Opublikowano

silniki nie różnią się niczym poza ECU,

wykres faktycznie wcześniej lekko pofalowany w tym samym zakresie,

ja zaczął bym i tak od sprawdzenia gruchy

Opublikowano

podtrzymam swoje zdanie, hamownia daje plus na wstępie i stąd wynik przed i po taki duży.

Opublikowano

silniki nie różnią się niczym poza ECU,

Kolega tworzy rzeczywistość alternatywną ;)

Opublikowano

co to za tsunami ? (przecież to jakaś masakra), pomiar robiony na bp95 czy bp98 ?

powietrze sprawdzałeś ?

Edytowane przez marcin4x4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.