Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).


Lukas90

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyciągniesz to dobrze, a jak nie to dobre i 150. Aby tylko po negocjacjach nie stanęło na 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak.Napisze Wam co i jak z tym wyszło.Jutro być może sie coś ruszy,a jak nie to po jutrze na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do tematu, to tak od siebie : skoro spierdzielił ci sprawę, i masz na to kwit że miało być tak a nie inaczej, to nie dyskutuj z gościem, a ma zrobić tak że by to tobie było dogodnie, jeśli masz jakiegoś konkretnego fachowca w okolicy który Ci to załata i daję gwarancję że będzie ok i nie widoczne, zrobi to w kwocie ( do 150 zł) to jedź rób niech ci wystawi rachunek przedstaw dla montera i niech reguluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w chwili obecnej przegląd instalacji nie jest ważny (Jest nowa)..Teraz liczy się to co zrobić z dziurą (wlew już pod klapką),koleś na usunięcie dziury,bądź nową nakładkę daje 150 zł

Jeżeli chodzi o klejenie trzeba będzie jeszcze lakierować

I zastanawiam się co zrobić

Czy zabrać te 150 zł i zakleić dziure,czy wyciągnąć wiecej i kupić nakładke nową

człowieku :D daruj sobie jakieś druciarstwo jakie znów klejenie niech daje na dokładę używkę i malowanie koniec i kropka !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zakończony.Kasę dało.Nakładka wymieniona (Wszytko w kolorze,zero dokładania kasy z mojej strony,jeszcze 100zł zarobiłem).Dzięki, Wam wszystkim za cenne porady.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...