Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).


Lukas90

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam przejściówkę i na ŻADNEJ stacji nie musiał tankować personel ;p A te na których tankuje mają nowe pistolety :) A personel się kręcił wiele razy(kilka nawet kierowniczka) i nigdy nic nikt nie mówił ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co maja gadac byle zatankowac i zaplacic. jak by ktos mi sapal to juz bym wiecej na taka stacje nie pojechal. a jak mam czekac i marznac pod dystyrutorem zanim szanowny personel ruszy dupe zeby mi auto zatankowac to wole sam proste. pozatym mam skonczony kurs tankowania lpg wiec jak by ktos naprawde sie uczepil to jest papier. ale wiadomo pracownikiem danej stacji nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów ponownie.Wlew został przełożony pod klapkę.Teraz tylko jeszcze kwestia co ze zderzakiem (dziura). Ale to w przyszłym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 1.8t 163 konikow bfb i normlanie wlew pod klapka jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już też mam.Teraz tylko kwestia dogadania sie co ze zderzakiem. Na chwile obecną koleś chce dać 150zł za dziurę w zderzaku..Co myślicie???


Na zaklejenie dziury itd. Tylko,że dolna nakładka cała czarna (też mam taką) na dwa układy na allegro kosztuje 150 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech sam ogarnie temat nakładki do końca,żeby nie było widać żadnej różnicy i do tego dołoży jakąś dobrą butelczynę procentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy w jakim stanie miałeś dokładke jak obdraptus to cena w miare wporzadku ale jak igłe to nie ma szans bys igłęza te pieniążki kupił wiec i 150 za lakierowanie dokładki niech da i powiedzmy sztama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tego tak nie zostawię. Koleś wie dokładnie,że wina leży po jego stronie i muszę wyciągnąć więcej (nawet nie zadzwonił mnie powiadomić,że wlew chce zamontować w innym miejscu niż mówiłem,teraz wlew przełożył). Jeżeli nie pójdzie na moje warunki to już kontaktowałem sie z prawnikiem.On mi uszkodził samochód,nie odwrotnie. Teraz chciał wine zwalić na pracownika i go obciążyć kosztami. Jeżeli będzie miał jakieś "ale" to powiem mu "czy kończymy tą sprawę na moich warunkach bez problemów" (daję kase i zamykamy temat),jakby co to ja mam świadków jak mówiłem,gdzie ma być wlew.A teraz on powiedział,że "jednak dało sie zamontować pod klapkę". Po prostu liczył,że jak mi powie "nie można zamontować tam wlewu pod klapką, bo......."to będzie miał spokój a ja będę jeździć z wlewem w zderzaku.

Aha.I powiedział mi tak wczoraj : "Że w ramach rekompensaty zrobi mi przegląd instalacji za darmo,wymianę filtrów gazu (mówi,że koszt około 160zł),a ja mam we własnym zakresie wymienić zderzak". (instalacja na gwarancji). Nie zgodziłem sie i na chwilę obecną ustaliliśmy to co napisałem powyżej,czyli chce dać 150 zł..Teraz tylko kwestia czy sie zgodzę czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech da ci te 160zł a ty sobie zrobisz u innego gazownika.

On jakiś niepoważny.Jaki przegląd, zobaczy co sam spier...i wymieni filtry za 30zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz 2004 rok auta wiec wymiana dokładki i malowanie w kolor to koszt troszke wiekszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przejściówką wolno samemu tankować. Za granicą tankuje się tylko samemu, a i u nas już coraz częściej. (sorry uciekł mi cytat. Odp do posta kol. peem)

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o zaklejeniu tej dziury ???Jest taki ktoś co sie zajmuje spawaniem plastików (rozmawiałem z nim i wziąłby 50zł i niby nic nie będzie widać). Zderzak i nakładka w kolorze czarny metaik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa faktycznie nie wielka, jeszcze jak efekt będzie zadowalający to jak najbardziej dobre wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj dokładki w kolorze , pewnie cos dołozysz ale zawsze to cała a nie ulep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od specyfiki, jak dobrze zrobi to widać nie będzie i nawet nikomu do głowy nie przyjdzie że to nie ory. Oczywiście trzeba to przekarkulować. Fachowiec może za wszystko rolę krzyknąć że gdybyśmy dołożyli 20 to jest ory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w chwili obecnej przegląd instalacji nie jest ważny (Jest nowa)..Teraz liczy się to co zrobić z dziurą (wlew już pod klapką),koleś na usunięcie dziury,bądź nową nakładkę daje 150 zł

Jeżeli chodzi o klejenie trzeba będzie jeszcze lakierować

I zastanawiam się co zrobić

Czy zabrać te 150 zł i zakleić dziure,czy wyciągnąć wiecej i kupić nakładke nową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...