Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana ori ECU na Ecu po sofcie


Shiftback

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam możliwość nabycia sterownika po programie wg sprzedawcy dedykowanego do silnika 1.8TQ AJL. Czyli pasowałby...

Wsadziłbym go bez większych trudności P&P? Jak wyglada sprawa w takim przypadku?

opis mogę z grubsza przetłumaczyć....

Link:

http://www.ebay.de/itm/Motorsteuergerat-1-8t-AJL-AEB-AGU-mit-Chiptuning-ohne-WFS-/281484339302?pt=DE_Autoteile&hash=item4189c62866

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prawie 1000 zł. Wiesz że za tą cenę możesz mieć PEWNY soft z gwarancją itp. Tak jak ręką wacka nie oszukasz tak samo samochodu dziwnym wkładem ecu.

Za tą cenę możesz mieć:

- komplet logów żeby zweryfikować czy samochód jest sprawny

- pewność, że nagle nie przestaną jakieś rzeczy działać: tempomaty itp.

- stworzenie najlepszego softu pod swój silnik

- do tego możesz zapytać zawsze o radę i tuner powie Ci jaka jest kondycja, co należy wymienić itp.

- na koniec oczywiście wynik w postaci mocy i momentu. To, że on zakłada że będzie taka moc to nie koniecznie oznacza, że tyle będzie. Na allegro kiedyś kupiłem chipa i zamiast oferowanych 140 KM było raptem okoli 120 paru KM, gdzie seria wyszła 110 KM. Teraz soft mi robił użytkownik tego forum ciahciah i wyszły okolice 145 KM i to koni, a nie chabet :)

Pamiętaj, że nie warto tracić kasy na półśrodki. Z resztą większość osób powie Ci to samo, czyli żebyś poszukał kogoś sprawdzonego z forum. Magików z allegro i wiejskich tjunerów, gdzie ich głównym mottem w garażu jest: "nie wiedza, lecz chęć szczera - zrobi z Ciebie tjunera!" omijaj szerokim łukiem :) Na forum jest kilka sprawdzonych osób, które ogarniają temat..

Nie znam niemieckiego, ale nigdy w życiu nie dałbym tyle za sterownik.

Edytowane przez tomasz102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot kurcza! ja byłem przekonany święcie, że lekkim duchem 2k muszę wyłożyć - stąd ten post.

Dzięki Tomasz za obszerny opis.... :)

Zdjąłem link z twojej sygnaturki, Ciahciah zna temat?, bo ma bardzo dogodną dla mnie lokalizacje...

Edytowane przez Shiftback
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sterownika od golfa 4 AGU.

"przełożą" Ci immo a soft pójdzie po kablu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...