Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana ori ECU na Ecu po sofcie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Mam możliwość nabycia sterownika po programie wg sprzedawcy dedykowanego do silnika 1.8TQ AJL. Czyli pasowałby...

Wsadziłbym go bez większych trudności P&P? Jak wyglada sprawa w takim przypadku?

opis mogę z grubsza przetłumaczyć....

Link:

http://www.ebay.de/itm/Motorsteuergerat-1-8t-AJL-AEB-AGU-mit-Chiptuning-ohne-WFS-/281484339302?pt=DE_Autoteile&hash=item4189c62866

Opublikowano

Nie lepiej program napisany pod auto? Cena byłaby niewiele wyższa od tego sterownika...

Opublikowano

To jest prawie 1000 zł. Wiesz że za tą cenę możesz mieć PEWNY soft z gwarancją itp. Tak jak ręką wacka nie oszukasz tak samo samochodu dziwnym wkładem ecu.

Za tą cenę możesz mieć:

- komplet logów żeby zweryfikować czy samochód jest sprawny

- pewność, że nagle nie przestaną jakieś rzeczy działać: tempomaty itp.

- stworzenie najlepszego softu pod swój silnik

- do tego możesz zapytać zawsze o radę i tuner powie Ci jaka jest kondycja, co należy wymienić itp.

- na koniec oczywiście wynik w postaci mocy i momentu. To, że on zakłada że będzie taka moc to nie koniecznie oznacza, że tyle będzie. Na allegro kiedyś kupiłem chipa i zamiast oferowanych 140 KM było raptem okoli 120 paru KM, gdzie seria wyszła 110 KM. Teraz soft mi robił użytkownik tego forum ciahciah i wyszły okolice 145 KM i to koni, a nie chabet :)

Pamiętaj, że nie warto tracić kasy na półśrodki. Z resztą większość osób powie Ci to samo, czyli żebyś poszukał kogoś sprawdzonego z forum. Magików z allegro i wiejskich tjunerów, gdzie ich głównym mottem w garażu jest: "nie wiedza, lecz chęć szczera - zrobi z Ciebie tjunera!" omijaj szerokim łukiem :) Na forum jest kilka sprawdzonych osób, które ogarniają temat..

Nie znam niemieckiego, ale nigdy w życiu nie dałbym tyle za sterownik.

Edytowane przez tomasz102

Opublikowano
  • Autor

ot kurcza! ja byłem przekonany święcie, że lekkim duchem 2k muszę wyłożyć - stąd ten post.

Dzięki Tomasz za obszerny opis.... :)

Zdjąłem link z twojej sygnaturki, Ciahciah zna temat?, bo ma bardzo dogodną dla mnie lokalizacje...

Edytowane przez Shiftback

Opublikowano

Poszukaj sterownika od golfa 4 AGU.

"przełożą" Ci immo a soft pójdzie po kablu.

Opublikowano

Dokładnie sterownik od AGU i bez rwania kości się obejdzie

Opublikowano

Napisz do niego i zapytaj :) wiem, że diesle robi, a czy benzyny to musisz zapytać :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.