Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pompa wody- proszę o pilną pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

W dniu 09/09/2014 roku zleciłem wymianę kompletnego rozrządu. Po kilku miesiącach rozciekła się uszczelka pod głowicą i po wyjeciu pompy wody okazało się że jest ona cała z osadu.

Moje pytanie, czy możliwe żeby pompa wyglądała w ten sposób po 2 miesiącach jeśli tak to dlaczego?

Gdzie mogę sprawdzić z którego roku jest sama część?

W warsztacie idą w zaparte że włożyli nową pompę ale patrząc na nią nie chce mi sie w to wierzyć.

Z góry dzięki za pomoc

Nie wiem jak dodać foto ;/

Opublikowano

na pompie bedzie w kóleczku rok produkcji

szukaj 09, 10, 11, 12, 13, 14

Opublikowano
  • Autor

jest naelemecie który się przykręcado bloku silnika w kółeczku przedzielonym na pół 3/0.

W serwisie bronił się że obdowa może być stara tylko nowe części eksplatacyjne że ponoć tak w audi robią. Ausztampowa czy jakoś tak.

Na pompie jest pieczątk jakby z recyklingu


Na trzpieniu który przechodzi przez całość jest 05

Opublikowano

zrób foto jak mozesz

na rolce napinającej tez jest podobnie, sprawdz

Opublikowano
  • Autor

Nie zabradzo wiem jak dodać tu foto. Mogę podesłać na maila albo jak możesz to nakieruj jak dodać :)

Opublikowano

a zdjecie rolki napinającej masz ?

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie, samą pompę tylko.


Możliwe żeby taki osad zrobił się po 2 miesiącach ?

Opublikowano

po 6-7 latach nie widziałem takich osadów

jaki miałeś zalany płyn ?

Opublikowano

robiłeś to w aso??

Opublikowano
  • Autor

Auto kupiłem w sierpniu i zaczalem po kolei od oleju w skrzyni, rozrządu no i teraz wyszła ta uszczelka pod głowicą. Nie wiem jaki płyn był zalany. Robiłem to w serwisie Sserwis w Rydułtowach. Polecał go jeden z użytkowników na forum.

Właściciel upiera się że to niemożliwe że nie wymienili pompy ale w żaden sposób nie są w stanie udowodnić swoich zapewnień.

Nie zgadza się numer na kole zębatym z numerem na rozliczeniu różni się końcówką, warsztat tłumaczy się że każdy element pompy może mieć inny numer ale to również się nie zgadza. Co do daty zasłaniają się że to tylko data obudowy aluminiowej a nie elementów składowych całości.

Opublikowano

Masz paragon zakupu pompy? Złóż reklamację. Na jej podstawie będziesz wiedział, czy nie.

Opublikowano
  • Autor

Samego paragonu nie mam, posiadam jedynie rozliczenie na którym są wymienione części które zostały niby zakupione o koszty.

Opublikowano

jak to nie ASO to ciekawe czy faktycznie kupowali w ASO regenerowana ori pompe. Mogło tak być ale zazwyczaj większość warsztatów kupuje w hurtowniach zamienniki.

Ciekawe jak pozostałe elementy czy tez "ori" czy zamienniki.

Opublikowano

Jedno jest pewne!! pompa niema 2 miesiecy

Jestem przekonany ze 05 na czole to data

Opublikowano

ten osad to wygląda "trochę" jak utlenione aluminium, ciekawe faktycznie czym to też było zalane. Ale na 2 miesiące to za bardzo nie wygląda

Opublikowano
  • Autor

Myślisz że może to być wina złego płynu?

Opublikowano

Zły płyn może wpływać na kondycję pompy ale nie po 2 miesiącach :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.