Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b5 POMOCY ZŁAMANY KLUCZYK


czapa97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Dziś miałem nieprzyjemną sytuacje złamał mi sie kluczyk w stacyjce audi a4 b5 1.6 KAT 95 r czy ono ma imo czy wystarczy sama wymiana stacyjki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immo jest. Ale petla inmo jest dokładana wiec zmieniasz stacyjkę do nowego kluczyka wkładasz starą pastylkę zakładasz na nową stacyjkę pętle i auto pali normalnie.

Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OHoho kolego a jak bys mi mógł tak bardziej to rozpisać na mój prsoty rozum ;d


http://allegro.pl/audi-a4-1-6-96r-stacyjka-i4757302718.html i np czy ta stacyjka by pasowała i jak bym miał to zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozebraniu kluczyka zobaczysz taki o to widok - http://obrazki.elektroda.pl/5863728700_1388177135.jpg wyciagasz to zaznaczone kółkiem i wsadzasz do kluczyka z nowej stacyjki :) Petla immo jest to jakby komunikator który sczytuje kod immo z tej pastylki w kluczyku i jesli kod się zgadza centralka immo zezwala na uruchomienie auta :) w sumie sama petla indukcujna moze być nawet z nowej stacyjki (taki czarny okragły plastik z wtyczką wokół stacyjki) bo on tylko sczytuje kod :) mam nadzieje ze wszystko jasne :)

Stacyjka z linku będzie pasować :) nawet jeśli będzie z diesla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej dzięki ;) za pomoc w razie co będę tu pisał jeszcze pozdrawiam ;)


Zapomniałem jeszcze zapytać jak zdemontować starą stacyjkę jakie narzędzia do tego zabrać :) i czy jak mam zblokowaną kierownice to ma znaczenie bo samochodem teraz ani rusz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz odkręcić poduchę kierownice manetki, osłony wokół kiery a czy zejdzie na zablokowanej to Ci nie powiem :) spróbuj odblokować płaskim śrubokrętem :) klucze to torx 30,nasadka z grzechotką 24 śrubokręt krzyżakowy i chyba imbus 6 :)

Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi że nie wiem czy dam rade odblokować bo kluczyka większa połowa jest w stacyjce i ani w lewo ani w prawo sie nie kręci blokada taka jakaś jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk jest w stacyjce więc wszystkie zapadki na pewno są dobrze ułożone, przy próbie przekręcenia śrubokrętem ruszaj kierownicą w lewo i prawo

Reszta kluczyka ma na grocie jakieś wzorii? Jeżeli tak to włóż go do stacyjki, kręc delikatnie jednocześnie ruszając kierownicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem sie kręcić ... i nie ma opcji ani rusz go jutro jade po nową stacyjke od tego samego samochodu moze cos sie uda wykombinować : ) a na metalu jest napis AH czekam na wasze propozycje dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...