Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super auto ,modyfikacje nie mój gust ale idą :) no i ten program naprawdę bida .

Czy po wycięciu dpf kopci coś ?

Opublikowano
  • Autor

No niestety kopci na hamowni mi powiedzieli ze mam slabe wtryski choc były wymienione w maju 2013 rok ale mi sie wydaje ze jak gosciu usuwał DPFA to cos tam zle porobił przy programie jak dobrze pojdzie to po nowym roku moze uda mi sie naruchac turbo cacha i korekte programu zrobic

Opublikowano

Masz foty jak wyglada z nowym przodem i listwami na drzwiach??

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie jutro dopiero byda zakłodoł zderzak

Opublikowano

jak zmienisz to daj fotki zderzaka :) ja pomału też zaczynam szukać zderzak S line plus spryski i PDC :)

Opublikowano
  • Autor

nie stety jo zakłodom narazie bez spryskow bo nikaj nima uzywek


pare fotek na szybko a84800140d1d4d01gen.jpgba234f5404f49f2agen.jpg75fd0d1bb99c49ebgen.jpgbf9cdd6bbe898f08gen.jpg

Opublikowano

Ładnie Ci to wyszło. :thumbup1:

Drl świeci mocniej niż bix pod pewnym kątem. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki no DRL ładnie daje takie ledy

Opublikowano

Kurde jak to fanie mieć małe hamulce.!!! :) można stalowe felgi na zimę założyć :) A tu przy 320mm już nie założę stalowych 16" .

A wracając do tematu , to też wlasnie zalożylem zderzak S-Line (tez czarny) i zmienia to wygląd Auta DIAMETRALNIE choć przyznam że na naszym czarnym kolorze efekt nie jest tak spektakularny jak na jaśniejszych :)

Pozdro

Opublikowano

prawie jak b8 teraz:) fajnie sie prezentuje

Opublikowano

nie stety jo zakłodom narazie bez spryskow bo nikaj nima uzywek

pare fotek na szybko a84800140d1d4d01gen.jpgba234f5404f49f2agen.jpg75fd0d1bb99c49ebgen.jpgbf9cdd6bbe898f08gen.jpg

Od razu nabrał agresywności . :thumbup1:

Opublikowano

pięknie wygląda zderzaczek :) S line dodał mu charakteru :) u mnie na wiosne nie ma bata żeby nie wleciał taki S line :grin:

Opublikowano

teraz do tego czarnego ryja przydało by się wywalić chromy :wink:

Opublikowano

teraz do tego czarnego ryja przydało by się wywalić chromy :wink:

ja chętnie wymienię czarne moje na chromy :)
Opublikowano

Byłem pierwszy

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Super to wyglada, musze sie tez rozejrzec za takm zderzakiem

Opublikowano
  • Autor

Dzieki ze sie podoba teraz jeszcze przykleic lotke i chyba pakiet S line zewnetrzny zrobiony

Opublikowano

zastanów się nad tymi chromami :naughty:


i do tego za grosze relingi i będzie czarna mamba

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zastanów się nad tymi chromami :naughty:

i do tego za grosze relingi i będzie czarna mamba

chromy narazie zostaja

panowie czy to juz wypolony xenon? Dodam ze przed wigilia odebrołe lampy od goscia co mi je malowoł i było wszystko ok w niedziele zauwarzyłe ze lampy przigasaja tak jakby mrugały wczoraj byłe na stacji diagnostycznej ustawic lampy i tez było wszystko ok dzis wyjezdzom z garazu i tą lampe ktora mi wczorej ustawioł to swieci na inny kolor

f8675aed4c433643gen.jpgdf0b96351932be54gen.jpg

Edytowane przez Tazio

Opublikowano

hehe wymiana,xen sie wypalil .wymien oba .bo ten od strony kierowcy tez ci zaraz szlag trafi:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.