Skocz do zawartości
IGNOROWANY

otwarta maska 1/2fis kontrolak


tobi665

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Czy w a4 b5 99r 1/2 fis, białe podświetlanie i elektroniczny zegarek jest kontrola otwartej przedniej maski???

jak otworze dzwi czy tylna klape to pokazuje mi to a jak przednią to nie

Jedynie wiem ze działa mi czujnik w zamku bo ostatnio świeci mi sie sensor i jak otworze maska t znika haha

Jeszcze takie pytanko.

Do wymiany oleju mam jeszcz 7000 km a ten sensor mi sie świeci czy jakbym do czego czasu zrobił zworke na kostce od maski (czyli samochód by widział zę maska otwarta cały czas ) to wtedy nie drazniłaby mnie ta kontrola (choć musiałbym cześciej kontrolowac ilośc oleju) a jakbym wymieniał olej to i czujnik bym wymienił.

Ale czy jak będzie widział otwarta maske to jedynie nie bedzie mi pokazywał kontrolki i komunikatu z tego czujnika na dole miski oleju a pozostałe kontrolki które powinien mi wyświetlać 1/2 fis będe widział czy wtedy już żadnych nie będzie pokazywał

dziekuje i mam nadzieje że jasno napisalem o co mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodzi koledze o sensor czyli o minimum oleju w misce chyba na żółto wywala taki komunikat nie wiem jak ze zworką w zamku maski ale prawdo podobnie można zrobić zworkę w kostce od tego czujnika poziomu oleju w misce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wywala mi minimum, tylko świeci konewka na żółto i pisze sensor, a błąd 652 czy coś w ten deseń, i pisze zwarcie plusa

zworki na kostce na czuniku nie da rady zrobić, nie jest to takie proste, natomiast z tego co piszą na elektrodzie możliwe że uszkodzony nie jest ten czujnik w misce a ten miktostyk przy masce, i że właśnie przy masce można zworka i tego błędu nie widać

ale trzeba częściej kontrolować ilośc oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma mikrostyk w masce do napisu sensor i konewki? Najlepiej wymień czujnik i będzie spokój. A może masz za mało oleju...

Wysłane z terenu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, na elektrodzie tak piszą

nie mam za mało oleju, po drugie do minimum oleju jest inna ikonka

wymienie czujnik przy wymianie oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat poruszany nie raz.

Jak otworzysz maskę to mikro styk daje dla kompa znac ze ktos dolał olej,bo niby po co miałby otwierać maskę.

Raczej żadne podłączenie na krótko nie powinno pomóc bo kontr czy to o zwarciu czy o min oleju zapala sie po przejechaniu jakiegoś czasu.

Ale zawsze mozna spróbować.

Do autora a co za problem Ci nalać oleju po uprzednim przefiltrowaniu?

Pożycz czujnik zanurz go w oleju i podłącz do kostki wtedy będziesz miał pewność ze to on szwankuje a nie ma przerwanego kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...