Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lektor do MMI 3G BASIC


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

Moge zrobic obraz plyty i na jakiś serwer wrzucę ale dopiero w weekend bo w lapku nie mam CD-ROMu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć wszystkie auta w pl od polowy 2011 mają mieć język pl. Unijna dyrektywa. Może podedzie płyta z auta 2012 do przedliftow. Ma ktoś taka plyte. Czym różnią się jednostki mmi 3g basic 2010-2012 od 2012-2015 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć wszystkie auta w pl od polowy 2011 mają mieć język pl. Unijna dyrektywa. Może podedzie płyta z auta 2012 do przedliftow. Ma ktoś taka plyte. Czym różnią się jednostki mmi 3g basic 2010-2012 od 2012-2015 ?

:facepalm: to idz kup nowe a4 z systemem 3g basic:) tam nadal niema polaka i w 3gp do pewnego roku również niema do basic napewno nie bedzie fabrycznego pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Masz rację. Nie miałem tej płyty. Nikt nigdzie o tym nie pisze. Każdy tylko polecam wgranie polskiego lektora za 300-400. Z płyty można załadować np angielskiego. I już po problemie. Przynajmniej dla mnie.

Poniżej Link do takiej płyty:

- nagrywamy na płytę CD

- odpalamy nawigację

- wkładamy CD

- przycisk INFO

- w opcjach języka wybieramy preferowany i potwierdzamy załadowanie

- cały proces to ok 5min

Witam, mozna prosić o ten link? Mi nie wyswietla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj sa Języki w wersji 4G0919884E ale bez PL

https://www.dropbox.com/s/jnky4x1xezfpkwt/4G0919884E.rar

Pięknie dziękuję. Śmiga jak ta lala!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam podmienione angielskie pliki na polskie. I muszę powiedzieć, że to najgorsza możliwa podmiana. Mogliby mi podmienić włoski bądz portugalski. Czasami może być potrzeba zmienić na angieski... W każdym razie jeśli na jakiś będzie się zmieniać to angielski albo niemieci najprawdopodobniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę stary ale kto pyta nie błądzi. Miałem Soft 260 zszedłem na 206 i zainstalowałem 257 teraz mam PL menu ale nie umiem wgrac lekotra mial ktos taki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2020 o 17:08, lunatick napisał:

Temat trochę stary ale kto pyta nie błądzi. Miałem Soft 260 zszedłem na 206 i zainstalowałem 257 teraz mam PL menu ale nie umiem wgrac lekotra mial ktos taki problem.

Lektor wgrywa się 30-40sekund w 3g basic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2020 o 23:41, shaqal napisał:

Lektor wgrywa się 30-40sekund w 3g basic.

Czy jak mam PL lektora w 5.24.2 i wrzucę 5.28.2 to mogę jakoś przenieść PL język lektora? :hi:3g basic, sw 0257

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lunatick napisał:

lizik chyba piszesz o mapie A nie o lektor :wink:

Pisze o aktualizacji mapy i o przeniesieniu/dograniu do nowej wersji lektora PL - bo rozumiem że przy aktualizacji samej mapy lektor zniknie? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lizik napisał:

Pisze o aktualizacji mapy i o przeniesieniu/dograniu do nowej wersji lektora PL - bo rozumiem że przy aktualizacji samej mapy lektor zniknie? :kox:

Lektor jest w MMI a nie na mapach.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lunatick napisał:

Lektor jest w MMI a nie na mapach.

Dzięki za wyjaśnienie :hi:myslalem że on siedzi razem z mapami na karcie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, mam soft 0257 czyli jak zaktualizuje mapy (2014) na (2020) to PL z MMI i lektora się nie nadpisze? No i czy na v0257 te nowe mapy będa działać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, davis693 napisał:

Podbijam, mam soft 0257 czyli jak zaktualizuje mapy (2014) na (2020) to PL z MMI i lektora się nie nadpisze? No i czy na v0257 te nowe mapy będa działać? 

Tak jak kolega wyżej pisze :wink: mam 257 i po wrzuceniu 2019 jak i teraz przy 2020 wszystko działa :hi: o dziwo po wrzuceniu map 2020 nie potrzebowałem aktywatora :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na forum z mapami, to 2020 działają z tym samym aktywatorem co 2019 :). A mogę zapytać czy masz mapy z gpspower? nie wiem czy moge wstawiać adres ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, davis693 napisał:

Z tego co widziałem na forum z mapami, to 2020 działają z tym samym aktywatorem co 2019 :). A mogę zapytać czy masz mapy z gpspower? nie wiem czy moge wstawiać adres ;p

Tak, 2019 jak i 2020 pobierałem z gpspower i wszystko śmiga :hi:aktywator do 2019 też z tej stronki.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...