Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

obd-2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej podeslijcie mi tego vaga 3011 na maila bo moj si enie chce polaczyc przez przejsciowke COM.

Opublikowano
Hej podeslijcie mi tego vaga 3011 na maila bo moj si enie chce polaczyc przez przejsciowke COM.

Jeżeli ma ktoś po polsku to też bym prosił bo ja znalazłem tylko po angielsku. Jeżeli starczy Ci po angielsku to daj znać to Ci podesle.

Opublikowano

Co do wersji 311.1 to chyba nie ma w naszym jezyku.

A ja chcialem dodac, czy wyjasnic, ze pzyczyna braku polacznie sie przez fejs MAX2 z moim autkiem byl wcisniety jeden przewod w gniezdzie OBD2. Po rozebraniu musialem zakupic nowe gniazdo, ktore kosztowalo mnie 16 zl w serwisie. Narazie czeka ono na montaz.

Jeszcze chcialem napisac, ze kupilem przejsciowke na USB ale jakos nie chciala u mnie zadzialac. Sprobuje zakupic jeszcze inna i jak cos to dam znac jakie beda efekty.

Opublikowano
  • Autor

no to teraz do montażu gniazda i miłej diagnozy. :grin:

Opublikowano

alfuta latwo powiedziec ale trudniej zrobic. Ciezko jest wydostac te przewody z gniazda a nie chcialbym ich obcinac. Co do diagnozowania to mam nie wielkie o tym pojecie. Przekonalem sie o tym nawet jak bylem u sprintera, gdzie dowiedzialem sie, ze mozna sie nawet dowiedziec czy wtryski sa w dobrym stanie. Nie mowie juz o calej diagnozie silnika.

Opublikowano

Dziś dostałem interfejs OBDII na liniach k+l. Po spiłowaniu końcówki OBDII (tak mi poradzili w sklepie) kabel zmiescil sie do zlacza w samochodzie. VAG 311-2 po angielsku widzi, łączy sie i działa. Szkoda że ja taki niekumaty i niebardzo wiem o co tam chodzi. Jeżeli ktoś posiada instrukcję polską do tego to będe wdzięczny bardzo. A może jakieś oprogramowanie po polsku. Z VAG 1,05PL zero komunikacji przez żaden port com. Może ktoś wie dlaczego?? I słyszałem o programach które pozwalają badać auto podczas jazdy. Ja znalazłem program ST-DIAG ale tylko wersja demonstracyjna która pokazuje co może program.Ogólnie pełna wersja musi być super.Ale nigdzie nie znalazłem.

Przy sprawdzeniu automatycznej skrzyni biegów wyskoczył bląd 00638 czyli brak połączenia elektrycznego ze skrzynią biegów. Dodam że z dwa razy skrzynia nie chciała mi redukować biegu, po zgaszeniu i odpaleniu wszystko działa normalnie.

No to się rozpisałem..... :roll:

Ogólnie chciałem prosić o jakieś oprogramowanie do diagnostyki. Pozdrawiam :mrgreen:

EDIT by Pikuś:

Na przyszlosc prosze zalatwiac takie sprawy przez PW bo robi sie balagan

Opublikowano
Z VAG 1,05PL zero komunikacji przez żaden port com. Może ktoś wie dlaczego??

Bo ten program jest pod DOS, a pewnie twój interfejs działa tylko pod Win.

I słyszałem o programach które pozwalają badać auto podczas jazdy. Ja znalazłem program ST-DIAG ale tylko wersja demonstracyjna która pokazuje co może program.Ogólnie pełna wersja musi być super.Ale nigdzie nie znalazłem.

VAG potrafi badać auto podczas jazdy ale trzeba wiedzieć co badać i kiedy, bo nie wszystko można i nie wszystko da radę.

Opublikowano

Na poczatku dzieki dark za VAG-a ale niestety nie udalo mi sie połaczyc z interfejsem. Mam ogolnie dwie przejsciowki com - usb, jedna emuluje coma i widac go w systemie pod com4, na tej przejsciowce zaden program nie widzi interfejsu, mam tez druga przejsciowke po podpieciu ktorej caly interfejs z przejsciowka widziany jest jako interfejs usb i jest widziany przez polskiego vaga, ale tym polskim vagiem moge podlaczyc sie wylacznie do silnika, z niczym innym sie nei laczy, a zalezy mi szczegolnie na immobiliserze. Chyba bede musial pozyczyc od kogos laptopa z com-em i wtedy sprobowac.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.