Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak świateł stopu SEDAN na klapie od bagażnika


AudiMichal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, soś dziwnego mi się dzieje ze światłami stopu. Parę dni temu kumpel powiedział mi że nie mam prawego stopu - to mnie zdziwiło bo przecież na FIS nic nie pokazywał?

Okazało się że żarówka przepalona - wymieniłem i zaczęło działać. Ale przy okazji zobaczyłem że nie mam też świateł stopu prawego i lewego na klapie od bagażnika (sedan) - inne lampy jak cofania i przeciwmgielne działają. Zarówki sprawdziłem i są ok.

Jakiś czas temu wymieniałem lampkę od tego stopu przed przeglądem i wszystko było ok - nawet info na FIS miałem że dokładnie ta lampka była spalona itd - teraz żadnych info na FIS o spalonych lampkach.

Robiłem diagnostykę i żadnych błędów nie wywala. patrzyłem w 3 - ABS/hamulce i 9 - Centralny zes. Elec. - wszystko ok.

Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz błedy w 46 KOMFORT

Sprawdzłem i w sumie nic - 2 błędy ale odnośnie klapki do zbiornika paliwa - skasowałem. Światła dalej nie świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz zwykłe lampy to stop jest tylko w błotnikach .

Mam zwykłe lampy (żarówki) ale w B8 światła stop idą również na klape bagażnika na 100%. Dziwi mnie że FIS nie zasygnalizował awari żarówki nawet dla stopu w błotnikach?!

Edytowane przez AudiMichal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz sobie w testach wykonawczych , wtedy zobaczysz jakie zarówki ci swiecą .

O co to są testy wykonawcze?

OK w VCDS - sprawdzę..dzięki

Edytowane przez AudiMichal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że gadałem bzdury na 100% - nie ma świateł stopu w bagażniku - a dałbym sobie cycki uciąć wcześniej że stop był w klapie!! Dzięki wrclaguna

i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jakis czas temu kupilem audi b8 2008 tylnie lampy byly led nieoryginalne diody nie rowno swiecily ale stop swiecil caly zakupilem nowe firmy dectane niestety stop nie swieci na klapie myslalem ze ten typ tak ma zmienilem na stare no i stop nadal nieswieci. Jest mozliwosc ze cos sie rozkodowalo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlaczone jest ok bledow nie widac. Jeszcze dzisiaj podlacze vcds moze cos znajde.

No niestety nic nie znalazlem. A jak mozna zrobic test wykonawczy swiatel stop??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...