Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa lewa przednia szyba i lusterka


Rav2323

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy i postanowiłem się was jako bardziej znających temat zapytać co to może być.

Otóż mam 4x elektryczne szyby z których lewa przednia nie działa. Lewa tylna działa tylko po odpowiednim przyciśnięciu guzika, jeśli się go przyśnie mocniej też szwankuje.

Prawa strona OK

Do tego nie działa ustawienia lusterek, dodam jeszcze że mam w dzwiach zamykanie centralnego który działa OK.

Brak też podświetlania całych drzwi kierowy łącznie z lampką w kieszeni.

czy to może być komfort box czy ewentualnie jakieś kable?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czyszczenia przyciski w drzwiach oraz sprawdź wiązkę przewodów pomiędzy drzwiami a słupkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dowaliłem :( chciałem sprawdzić te kable i odpiłem aku teraz nie mam radia bo się zakodowało, przetrzepałem wszystkie papiery co dostałem od gościa bo auto sprowadzone i niema :(

Na dodatek jak do niego zadzwoniłem to mi powiedział że on tez nie ma, książka od radia jest ale ta mała karteczka z kodem jest wyrwana :( jest jakaś opcja żeby odzyskać kod ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh szkoda gadać kupisz człowieku auto i od razu problemy :( jedyne tylko co cieszy to to, że A4 1.8T rekompensuje to przyjemnością z jazdy :D będę grzebał dalej. A w poniedziałek zadzwonię do serwisu audi ciekawe co powiedzą i ile to kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile to kosztuje, ale jak dużo to rozważ kupno radia z kodem. Czasem na forum ktoś oferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aso usługa podania pinu do radia to koszt ok 100 zł.

Dzwoniłem do Bełtowskiego trochę im się cennik zmienił bo teraz biorą 150zł co do kabli w drzwiach dalej nie zrobione ehhh... marnie stoję z czasem a później już ciemno, garażyk tylko blaszaczek bez oświetlenia, może się w sobotę uda to dam znać jak poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzeć to 150 za kod do radia to jeszcze obleci. Za tyle to radia raczej nie kupisz. Podnośnik w drzwiach,wymiana to na spokojnie 2-3 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dziękować

Nawet nie wiecie jaki człowiek jest tępy, jak jeździ tylko jedną marką cały czas. O oplach mogę pisać powieści i epopeje. A w audi (mam nadzieje że chwilowo bo się pomalutku doktoryzuje) każda drobnostka sprawia problem bo człowiek nie wiek jak to zrobić.

A jest jeszcze jedna sprawa bo jak go kupiłem to mi doliczał średnie spalanie cały czas do poprzednich wyników, a teraz coś poklikałem i za każdym razem po nocy startuje od zera :decayed: wiem ze dla was to chleb codzienny i obsługujecie swoje auta intuicyjnie ale ja mam cały czas jakieś dziwne problemy :grin: w jaki sposób da rade to zmienić s powrotem ? Mam jeszcze wersje z navi, tylko nie ma płytki oczywiście, gdzie kupić i ile takie coś kosztuje ?


Kabelki zlutowane i wszystko gra ;) dzięki wszystkim za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...