Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 3.0tdi s-line +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 B7 ASB S-line+ Quattro
- Silnik 3.0tdi ASB

- manual
- Rok 2006

Wyposażenia:
- Pakiet S-line wewnątrz i na zewnątrz.

- H&R -30mm

- Bi-xenon
- Nawigacje r-nse
- Felgi 18"
- DRL
- CLH
- RNS-E
- paktronik
- pakiet swiatło
reszte musze jeszcze sprawdzic, bo dopiero dzis dojechal :)

Edytowane przez basta85

Opublikowano

Fajno sztuka :thumbup1:

Opublikowano

Fajny kolorek :decayed:

Opublikowano

Powodzenia w modach dodaj więcej zdjęć . Co w silniku uszkodzone ?

Opublikowano
  • Autor

Oderwal sie kawalek swieci zarowej i narobil balaganu. Przynajmniej tak mowili w niemczech po ogledzinach mikrokamera.

Prawdopodobnie wtrysk byl juz padniety, wiec wypalalo tloka a przy okazji upalilo swiece i wpadla.

Edytowane przez basta85

Opublikowano

Z zewnątrz nic jej nie brakuje, no może troszkę niżej i jakieś większe koło ale to już inna kwestia. :wink:

Wrzuć fotki wnętrza. Wypas nawet, nawet... Czy kierunki z tego roku nie powinny być już białe? :mysli:

Powodzenia w szybkim działaniu z motorownią.:good:

Opublikowano

Kierunki dopiero od 2007

Opublikowano

Racja, racja :hi:

Opublikowano
  • Autor

no może troszkę niżej i jakieś większe koło ale to już inna kwestia.

Wrzuć fotki wnętrza.

plan jest zeby wrzucic 19tki BBS LM i jakies sprezyny H&R.

Foty wnetrza zrobie jak tylko ogarne troche auto :)

Edytowane przez basta85

Opublikowano

no może troszkę niżej i jakieś większe koło ale to już inna kwestia.

Wrzuć fotki wnętrza.

plan jest zeby wrzucic 19tki BBS LM i jakies sprezyny H&R.

Foty wnetrza zrobie jak tylko ogarne troche auto :)

Rezerwuję dobrą cenę na koła aktualne ;)

Opublikowano

Świetnie się autko prezenci.

Opublikowano

Powodzenia w uzdrawianiu b7ki. Ciekawy jestem rezultatu po modach. Też będe modził 3 litrowego śmierdziucha.

Opublikowano
  • Autor

dzieki :)

Edytowane przez basta85

Opublikowano

bez problemu wchodzi motor z b8? nie ma problemu z elektronika?

Opublikowano
  • Autor

nie wchodzi P&P, ale do zrobienia bez jakiejs rzezby.

Opublikowano

skrzynia zostaje ? automat czy manual ? jestem ciekaw jak to zagra. Z tego co sie orietowalem jest firma pod Krakowem, ktora wklada silniki 3.0tdi regenerowane przez nich na nowych poprawionych czesciach daja gwarancje. Podobno w nowych 3.0tdi np w a5 tez zdazalo sie ze lancuch sie zerwal. Fajnie ze sline w tym kolorze, jaki przebieg pokonala na obecnym silniku? Powodzenia

Opublikowano
  • Autor

skrzynia zostaje, jest manual.

Edytowane przez basta85

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli chodzi o motor to blok silnika jest niemalże taki sam o ile nie taki sami. Do skrzyni pasuje P&P, do przełożenia są pierdoły i to dosłownie. Włożenie silnika o oznaczeniu Cxxx do B7 to żadna sztuka. Gorzej jest z uruchomieniem go na EDC16 ale to już też przerabiałem i też specjalnej rzeźby nie ma. Problem jest w tym, że EDC17 daje większe możliwości ze względu na wyższe ciśnienie na listwie CR. EDC16 po prostu nie ogarnie tego co można uzyskać na EDC17. Chociaż jest a4 b7 na EDC17 i nazywa się......... Seat Exeo, z tym wyjątkiem, że ma 4 gary a nie 6. Dla chcącego nic trudnego. Trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie czy chcesz iść w moce pod 400kuca czy zadowala Cię 300 z małym hakiem.

Teraz przygotowuję się powoli do uruchomienia takiego CDYA na EDC17 w B7. Więc wiedzą się podzielę :)

Jeśli chodzi o hamulce to niby S4 są lepsze ale ja różnicy nie widziałem nawet w autach klientów. Robiłem kiedyś taki fajny projekcik i klient zażyczył sobie 6 tłoczkowe zaciski. Są takie od jakiegoś starego Porsche nawet gdzieś mam ich numer i pasują P&P do b7 nawet mieszczą się pod 17" felgę. To była żyleta jakiej mało. Auto na dobrej gumie stawało w miejscu i nie było opcji, żeby zagotować zacisk. Jedynie tarcza popękała :D

Edytowane przez Turboziomal

Opublikowano
  • Autor

Trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie czy chcesz iść w moce pod 400kuca czy zadowala Cię 300

Ja chcialbym 300KM/600NM. Raczej wiecej nie bede dlubal :)

Choc kto wie... apetyt rośnie w miarę jedzenia :)


Są takie od jakiegoś starego Porsche nawet gdzieś mam ich numer i pasują P&P do b7

Bede wdzieczny za info :)

Dzieki za dodatkowe info o kompie, bo nie wiedzialem.

Auto powinienem jutro odebrac i smigac :)

Opublikowano

http://www.drive2.ru/l/1832144/

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?5406036-Brembo-6-Piston-BBK-%2817ZR-and-17ZL%29

17zl / 17zr (lewa/prawa strona) na feldze 17" mieści się ale zrywa ciężarki :D trzeba brać felgę o pojemnym bębnie lub też wrzucić trochę calgonitu, żeby nie wyj.......... mu bębna :D578191_359739384075645_2043162252_n.jpg?

Edytowane przez Turboziomal

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.