Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanie o Dzwięk 1.8 T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie usunąłem katalizator i przy 3 tysiacach auto buczy tylko w okolicy 3 tysiecy i pozniej lekko maleje i lekko przy tym drga auto czy to normalna praca 1.8 T bez katalizatora? niżej film dzięki za pomoc

Opublikowano

Nic sie nie dzieje mój podobnie chodzi

Tylko mówisz ze drga , a nie powinien hmm

Opublikowano
  • Autor

wiesz co mam downpipe taki za 80 zł w srodku rura z dziurami a wokoł włokno szklane czy to moze miec wpływ na głosna prace i drgania?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Może mecanik ci źle wydech poskładał i dotyka gdzieś karoserii.

Opublikowano

Może mecanik ci źle wydech poskładał i dotyka gdzieś karoserii.

ale to wtedy miałby metaliczny stukot, a raczej wydech "nie drgał by" chyba całym autem...

ostatnio zastanawiałem się jak by brzmiała moja b5tka bez kata, ale po tym filmiku stwierdziłem ze chyba bez większej róznicy :)

wiadomo kamerka w telefonie nie da takiego dzwieku jak realnie.

Jest jakaś różnica Karol w dzwieku z i bez kata?

Edytowane przez przemek11

Opublikowano

wiesz co mam downpipe taki za 80 zł w srodku rura z dziurami a wokoł włokno szklane czy to moze miec wpływ na głosna prace i drgania?

Ja za downpipe ponad 400zł....

Opublikowano

A to jest jakaś róznica jaki ma być DP? i musi mieć coś w środku?

nie wystarczy wsadzić zwykłej rury np 2,5" wolny przelot w niej, wykonanej z jakiejś kwasówki czy czegoś nierdzewnego?

Opublikowano

A to jest jakaś róznica jaki ma być DP? i musi mieć coś w środku?

nie wystarczy wsadzić zwykłej rury np 2,5" wolny przelot w niej, wykonanej z jakiejś kwasówki czy czegoś nierdzewnego?

no jest różnica bo to co ma Karol to jest raczej jakas kiepska strumiennica , dp to dp

Opublikowano

no a co sie stanie jak wytne kata i wstawie zykłą rure 2.5"? zwykły wolny przelot w miejscu kata?

Opublikowano

Nic sie nie stanie, mozesz zostawic nawet pusta puszke po kacie.

Opublikowano

No właśnie dlatego pytam, jaka jest różnica czy wstawie zwykły przelot, zwykła jakaś rure z nierdzewki, kwasówki czy jakis konkretny DP za 500zł ??

Opublikowano

strumiennica jest inaczej zbudowana w środku, przelot to przelot , rura z nierdzewki będzie oczywiscie tylko wiadomo to kosztuje rura nie jest tania no i spawanie tego też , chyba ze ktoś umie sam :wink:

Opublikowano

To wiem ze jest inaczej zbudowana. Tylko moje pytanie jaka jest roznica w przelocie czy w steumienicy czy tam w dp

Edytowane przez przemek11

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam!

Panowie odkopie trochę temat :) Czy jest możliwość zamiast rury z kwasówki wstawić zwykłą rurę 2.5" ? W końcu zwykła rura tak szybko nie zgnije..prędzej auto zje...chyba, że jest jakiś inny powód, że tylko kwasówka?

Edytowane przez mani88

Opublikowano

możesz próbować zamiast kwasówki wstawić porządną rure ze stali nierdzewnej :)

kilka osób tak robiło i kilka lat było i jest dalej

Opublikowano

Okej dzięki za odp :) Powiedz mi jeszcze czy jest sens robić otwory na dwie sondy? Zabieram się za mój kat,bo jest za wykończeniu. Chciałbym się zabrać za to sam. Mam sprzęt i znajomego spawacza :P W sumie usunięcie sondy to koszt ok 300zł... nowy kat kosztuje w granicach 500 ( te z allegro) więc problem z check engine nie wystąpi. Co ma większy sens? :/

Opublikowano

Większy sens ma DP, turbo lepiej i łatwiej pracuje i wstaje nieco wcześniej :)

a co do sond to Ci nie doradze bo sam nie wiem jak to jest do końca, ja w AEBie mam 1 i to przed katem więc nie robi różnicy :)

Opublikowano

Ja jestem świeżo po wymianie kata na DP.

Zrobiłem już 100km i błędu ani check'a na razie nie mam.

Kupiłem takie kolanko do drugiej sondy:

http://allegro.pl/369-emulator-drugiej-sondy-lambda-mosiadz-katowy-i4844988777.html

Opublikowano

Ja jestem świeżo po wymianie kata na DP.

Zrobiłem już 100km i błędu ani check'a na razie nie mam.

Kupiłem takie kolanko do drugiej sondy:

http://allegro.pl/369-emulator-drugiej-sondy-lambda-mosiadz-katowy-i4844988777.html

Drugą sondę wyciąłeś programowo , a czy tylko dałeś emulator ?
Opublikowano

Tylko emulator.

Dzis pojawił sie dopiero błąd w VAGu.

Check'a brak.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez sambo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.