Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No ładnie wyglądają w bagażniku ... światełka jak na wybiegu modowym heh :).

Hehe myślę że spacerować będą nie gorzej jak u Ciebie :)

Dzięki :hi:

Jeden z kolegów na forum ma ten wzór w A5 i fajnie autko się prezentuje. W 20" to już chyba nie ma brzydkich felg :) Pozostaje jedynie wyobraźnia i kwestia gustu :)

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

i jedna niepowtarzalna kwestia pieniążków :D

ale dla takiego Murgrabi jak Ty to już tylko pikuś :D

Opublikowano
  • Autor

Odezwał się Ten co jedną z lepiej pomodzonych B8-ek na forum jeździ :P Temat byś założył a nie ją ukrywasz :ph34r::P


Co prawda już zimowy setup był na aucie...
Nie wytrzymałem i musiałem przetestować 20-ki :)

Tak to wygląda z grubsza :D

DSC01907.jpg


Brudas :P

DSC01911.jpg

DSC01917.jpg

DSC01926.jpg

DSC01928.jpg

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

No ładnie wyglądają w bagażniku ... światełka jak na wybiegu modowym heh :).

Hehe myślę że spacerować będą nie gorzej jak u Ciebie :)

Dzięki :hi:

Jeden z kolegów na forum ma ten wzór w A5 i fajnie autko się prezentuje. W 20" to już chyba nie ma brzydkich felg :) Pozostaje jedynie wyobraźnia i kwestia gustu :)

no i na tej A5 wygląda jak dla mnie mega, zastanawiam się nad nią na przyszły sezon,ciekawe jak na B8 będzie się prezentować :wink:

Opublikowano

No widzę że typowy S-line zawitał nice :) też mi sie podobaja te felgi aczkolwiek rotor bardziej do mnie przemawia :wink:

Opublikowano
  • Autor

No widzę że typowy S-line zawitał nice :) też mi sie podobaja te felgi aczkolwiek rotor bardziej do mnie przemawia :wink:

Rotor też był brany pod uwagę, a że się trafiła okazja kupić te i w dodatku z pewnego źródła.... czego by nie skorzystać ?

Opublikowano

Aleee koło [emoji33]

Opublikowano
  • Autor

Aleee koło [emoji33]

Twoje nie wiele mniejsze :wink:

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

I jak wrażenia 18 cali na 20 jest komfort ?

f1a7490e87e5d06f6d87b6112972b282.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wcześniej nigdy nie miałem okazji pojeździć na tak dużym kole. Prawdę powiedziawszy to nawet trochę się obawiałem. Ale jestem mile zaskoczony bo wcale nie jest tak twardo nawet pomimo mojego 1BV. Dzisiaj raptem przyjechałem na nich ok 30 km i jestem nawet skłonny powiedzieć że lepiej mi się jechało jak na 18 :)

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Beznadziejne.

Odlot :slina::slina::slina::slina::slina:
Nabrało pikanterii ;]

Opublikowano
  • Autor

Hie hie coś w ten desent jak u Ciebie ChiPis :P

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Hehe a nie mawialem :)

Opublikowano
  • Autor

Hehe a nie mawialem :)

Przyznaje Krzysiu miałeś rację :P

Opublikowano

jako zwyklem :D

Opublikowano

Piknie koła :thumbup1::thumbup1: też zastanawiam się nad tymi felgami mam tak samo zawieszenie 1BV tylko pytanie czy nie ma żadnej przycierki

Opublikowano
  • Autor

Piknie koła :thumbup1::thumbup1: też zastanawiam się nad tymi felgami mam tak samo zawieszenie 1BV tylko pytanie czy nie ma żadnej przycierki

Nic nie przyciera. Nawet na tył możnaby założyć dystans jakieś 15mm, przód według mnie jest idealnie
Opublikowano

Oooo neee ale on nie ma paketu chrom w kolo szybek bezyyydaaal :D

Opublikowano

aha brakuje chromu o jaaaa :grin: :grin: :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.