Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moje pierwsze auto to było audi 90 w sedanie 2,3 quattro :) nie trzeba było go pchać odpychał się sam z czterech kapci

Opublikowano
  • Autor

No proszę ...

Jednak co niektórym to się w życiu powodzi :D

Opublikowano

hehe ja tam zaczynałem od golfera mk 4 i jakoś też nic nie popychałem więc może pora rozeznać się w swojej orientacji Krystianku :D:P

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

hehe ja tam zaczynałem od golfera mk 4 i jakoś też nic nie popychałem więc może pora rozeznać się w swojej orientacji Krystianku :D:P

a no, jak mawiają starożytni Rosjanie .......

żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek :P:grin:

______________________________________________________________________________________________________

Zmiana kierowniczki :)

tak dla porównania

image.jpg

DSC01969.jpg

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

:kox::kox::kox::kox::kox::hi::hi::hi::hi::hi: teraz wiem co dostałeś na święta :)

Opublikowano
  • Autor

to od Mikołaja :D

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

a od Zająca dostaniesz przód Lift :):grin::grin::grin::banan::banan::banan:

Opublikowano

No to teraz na pewno coś ukręci :wink:

Fajnie leży w dłoni nie??? :)

Opublikowano
  • Autor

Fajnie leży w dłoni nie???

Oj jak leżyyyyyy...... :D:P

Opublikowano

ciekawe kiedy ja wytrze z tymi jego dłońmi od pługa granatem oderwanymi :D :D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no dobra i co wartooooo byłooo co nie :D

Opublikowano

Ja się założę że przez kilka tygodni będzie jeździł w rękawiczkach :banan:

Opublikowano

dzieee tam teraz bedzie stał miesiąc w garażu :D :D

Opublikowano

Wszystkie przyciski śmigają? Dużo roboty przy wymianie?

Opublikowano
  • Autor

no dobra i co wartooooo byłooo co nie

Zacytuje Kolegę Andyego "warta każdego wydanego grosza...:D

Ja się założę że przez kilka tygodni będzie jeździł w rękawiczkach :banan:

w rękawiczkach jak w rękawiczkach :) ale z ceglówka pod prawym butem ... co nie Andy ? :P

Wszystkie przyciski śmigają? Dużo roboty przy wymianie?

Nie działa tylko nie obsługiwany przycisk NAV.

Jakiej roboty ? :) sama zmiana kierownicy 10 min. :)

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

W jakich $$$$ można nabyć taką kiere ?? Masz jakieś numery tego zestawu ? Nie powiem bo mega mnie się podoba i chętnie na taka "zapoluje" ;)

Opublikowano

W jakich $$$$ można nabyć taką kiere ?? Masz jakieś numery tego zestawu ? Nie powiem bo mega mnie się podoba i chętnie na taka "zapoluje" ;)

Napisz do Siemiana może coś ma koszt od 2 do 2.5tys

Opublikowano
  • Autor

W jakich $$$$ można nabyć taką kiere ?? Masz jakieś numery tego zestawu ? Nie powiem bo mega mnie się podoba i chętnie na taka "zapoluje" ;)

Wszystko zależy od jakiego mikołaja ją chcesz :P PW poszło
Opublikowano

od 1.6-2.2 złociszonków

nie funkcjonuje "nav i"

a co do kiery Simon to każdy Ci to powie jest meeeega i nawet sie nie zastanawiaj tylko kupuj...

ps u Siemiana narazie źródełko nowych wyschło także tylko używawszy :)

Opublikowano

świetna kiera, teraz to wygląda :kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj troszkę pojeździłem i naprawdę robi MEGA robotę :D
Wysiadać z siodła się nie chce :P

______________________________________________________________________________________________________

Do kierownicy dołączył poliftowy pajączek

DSC02023.jpg

DSC02026.jpg

Edytowane przez krystian3769

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.