Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lift :decayed:

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, dobry1 napisał:

Lift :decayed:

:kox: 

 

Opublikowano
Projekt cały czas w budowie ...
Jak skompletuje jeszcze parę brakujących gratów to może w tym roku będzie cieszymorda :decayed:


Także będę obserwował temacik.. ja w końcu w tym roku założę 17cali.
Opublikowano
  • Autor

No i lux :)

Nie chciałeś większych np 18" ?

Opublikowano

Wiesz co według mnie 17" do B5 pasuję idealnie.. i dla mnie to wystarczy. Mega gleby nie będę robił itp.. też wiem że dużo ludzi mówi że między 17"a18" nie ma żadnej różnicy i z czasem też zmienię zdanie.. lecz ja mam inne ważniejsze rzeczy np budowa domu itp..Z resztą mam nadzieję że kiedyś kupię A5 .

Opublikowano
  • Autor

Też miałem kiedyś B5 i faktycznie 17" wówczas wydawały się ok

Też A5 bardzo mnie się podoba. Brałem ją pod uwagę kiedy szukałem B8. Ale trafiła się A4

Opublikowano

Też myślałem o A4 B7 lub B8 AVANT 3.0 TDI , lecz kiedyś zobaczyłem ładnie zrobione A5 i zmieniłem zdanie.

Opublikowano
  • Autor

Sportback robi robotę :)

Opublikowano

Dokładnie o tym myślę[emoji6]

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przy ostatniej wizycie w ASO. I ja kupiłem sobie mgiełkowe dysze spryskiwaczy :D

DSC02701.jpg

 

Opublikowano

Przeglądnąłem cały temat, gratulacje furki i modyfikacji, jak dla mnie wszystko na plus i robiłbym tak samo :D

Powiedz mi jak z tym pajączkiem od lifta? Bez problemu instalacja? Trzeba coś kodować czy p&p ?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za miłe słowo :hi:

Sama wymiana pająka jest banalna. W moim przypadku obeszło się bez kodowania bo miałem przedlifta z tempomatem i wszystko grało. Ale trzeba było przeprowadzić kalibracje czujnika konta skrętu (taśma)

Opublikowano

Krystian ile za dysze spryskiwaczy w ASO??

Opublikowano
  • Autor

Przy 5% rabacie 98,90 PLN

Opublikowano
2 godziny temu, krystian3769 napisał:

Dzięki za miłe słowo :hi:

Sama wymiana pająka jest banalna. W moim przypadku obeszło się bez kodowania bo miałem przedlifta z tempomatem i wszystko grało. Ale trzeba było przeprowadzić kalibracje czujnika konta skrętu (taśma)

Dzięki za info i powodzenia w dalszych modach :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Od jakiegoś czasu kompletuję graty do poliftowego przodu.

Co by nie było że lift powstał przy okazji dzwona  :wink:

 

Zderzak Sline Black Edition i lampy czekają na resztę 

20170329_104548.jpg

 

20170307_123502.jpg

 

Opublikowano

To co najdroższe już masz, teraz to już z górki ;)

Sam bym chętnie zapolował na takie graty, ale póki co brak funduszy... no chyba że u mnie akurat mały dzwonek się zdarzy. :D

Opublikowano

ooo :) ladnie ladnie :)

ale jescze klapa i blotniczki z tego co mówileś ? :) pamiętaj o starych gratach ze chętnie przytule :P

Opublikowano
  • Autor

No nie tak do końca jak się mieszka na totalnej pustyni jeżeli chodzi o części :kwasny:

Najgorzej z maską bo jest duża i też tak w ciemno kupić to trochę kiepsko :huh:

Zawartość dodana 3 minutes later
3 minuty temu, majty2009 napisał:

ooo :) ladnie ladnie :)

ale jescze klapa i blotniczki z tego co mówileś ? :) pamiętaj o starych gratach ze chętnie przytule :P

:wink: poszukiwania trwają 

Opublikowano

dzwon nie dzwon ale i tak bys pewnie zmienił , kwestia czasu :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.