Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

...co by ciszy nie było w temacie :)

Wczoraj dostałem nowy kluczyk :wink:

20171126_205030.jpg

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Mówisz, że z B7 bardziej Ci się podoba niż z B8 :decayed:

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Norbas napisał:

Mówisz, że z B7 bardziej Ci się podoba niż z B8 :decayed:

Taaa:lol:

Opublikowano

Krystian przeglądałem caly Twój wątek i świetna robota :) W sumie to robisz to samo co ja mam w planach :)

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Rafaello19944 napisał:

Krystian przeglądałem caly Twój wątek i świetna robota :) W sumie to robisz to samo co ja mam w planach :)

Podziękował:hi:

W takim razie życzę owocnego rezania :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co tam ciekawego się dzieje?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, xBladex napisał:

Co tam ciekawego się dzieje?

Odnośnie auta ostatnio nic ciekawego :unsure:

Opublikowano

To nie dobrze :baseball: nawet fotek zimowych nie ma :co:

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, Norbas napisał:

To nie dobrze :baseball: nawet fotek zimowych nie ma :co:

No właśnie, pasowało by coś pstryknąć:wink:

Ale ani zimy ani czasu...:disgust:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowy Rok już za rogiem więc nie ładnie go rozpoczynać z upierdzielonym furkaczem :)

Plany na ten rok wykonane. Miał wpaść lift w sline i jest :decayed: 

W Nowym zobaczymy ...

Ostatnie foto z tego roku na zimowym kole bez zimy :P

 

DSC03291.jpg

 

DSC03304.jpg

 

DSC03287.jpg

 

DSC03300.jpg

 

DSC03299.jpg

 

DSC03292.jpg

 

DSC03288.jpg

 

Pozdrawiam Wszystkich :hi:

I niech się Wam darzy w nadchodzącym Nowym Roku:a4fan:

Opublikowano

Podziwiam cie a zarazem sie dziwie.za ta kase co wlozyles mialbys bogatego polifta w s linie. Nie licze czasu ile poswieciles. 

 

Co do uszczelki pod egrem .mialem to samo.uszczelka nie jest przyczyna.olej dostaje sie do dolotu przez odme lub turbo. Po wymianie uszczelki olej bedzie szukal innej drogi ucieczki .zacznie plynac przez elektronike egru.az uwali caly zawor.

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, quadral20004 napisał:

Podziwiam cie a zarazem sie dziwie.za ta kase co wlozyles mialbys bogatego polifta w s linie. Nie licze czasu ile poswieciles. 

 

Co do uszczelki pod egrem .mialem to samo.uszczelka nie jest przyczyna.olej dostaje sie do dolotu przez odme lub turbo. Po wymianie uszczelki olej bedzie szukal innej drogi ucieczki .zacznie plynac przez elektronike egru.az uwali caly zawor.

Hehe 

Właśnie tego nie da się rozsądnie wytłumaczyć :facepalm:

Jak zaczniesz raz to zaczyna Cię to wyciągać...

Mówisz sobie że to ostatni raz ...

A później zaczyna Ci być szkoda tego co włożyłeś w to auto 

Czasu nie ma co liczyć bo to sama przyjemność :decayed:

EGR - Tak jak piszesz

Ojciec w CC ma to samo. Taka przypadłość.

 

 

Opublikowano

Ładnie się prezentuje autko ale jeszcze bym kostke wyłożył pod domem żeby koła się nie brudziły:lol:

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, barca8585 napisał:

Ładnie się prezentuje autko ale jeszcze bym kostke wyłożył pod domem żeby koła się nie brudziły:lol:

Wszystko w swoim czasie :wink:

Opublikowano
Teraz, krystian3769 napisał:

Wszystko w swoim czasie :wink:

nio pewnie powoli ale dobrze :decayed:

Opublikowano

Czarny to czarny :kox::kox::slina::slina:

 

 

Opublikowano

Jak chcesz to ci zrobię podwórko :P

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, quadral20004 napisał:

Jak chcesz to ci zrobię podwórko :P

Dobrze wiedzieć :naughty:

Opublikowano

Modzenie wciąga..

Opublikowano
27 minut temu, xBladex napisał:

Modzenie wciąga..

Eee nie gadaj, po prostu lubimy jak ludzie się oglądają :grin::decayed:

 

Dużo modów w tym nadchodzącym nowym roku Krystian!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.