Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Bez przesady 
Toć to zwykłe A4 w TDI :wink:
No tak.. tylko A4..
Opublikowano

Panie Krystianie pięknie to wygląda. Wieczorkiem wyjechać z garażu, grilla rozpalić i można podziwiać autko :naughty::kox:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Dzieje się coś ? bo widzę, ze temat pajęczyna obrasta :decayed: 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Norbas napisał:

Dzieje się coś ? bo widzę, ze temat pajęczyna obrasta :decayed: 

Niewiele. Jakieś tam drobiazgi doszły. Z aktualnych modów to etap poszukiwania fotelika dziecięcego ? 

Opublikowano

 

16 minut temu, krystian3769 napisał:

Niewiele. Jakieś tam drobiazgi doszły. Z aktualnych modów to etap poszukiwania fotelika dziecięcego ? 

No ja już fotelik wybrałem ;) wiec temat załatwiony. Ty w jakim przedziale wagowym szukasz ? 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Norbas napisał:

 

No ja już fotelik wybrałem ;) wiec temat załatwiony. Ty w jakim przedziale wagowym szukasz ? 

0-18kg

 

Opublikowano

 

11 minut temu, krystian3769 napisał:

0-18kg

 

Tylko obrotowego nie bierz bo sporo idzie na reklamacje ;)  

Ja brałem 9-25kg coby dłużej posiedział :) 

Opublikowano
  • Autor

9-25 też może być wsumie. Zależy mi na pochyleniu fotelika. Młody już praktycznie siedzi. Ale jak komara przytnie wygodniej będzie miał  :)

Edytowane przez krystian3769

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jesiennie ?

20181014-132100.jpg

20181014-132041.jpg

20181014-132113.jpg

20181014-132047.jpg

20181014-132106.jpg

Opublikowano

Jest i najładniejsza b8ka na forum. Jak dla mnie petarda Panie Krystianie ??

Opublikowano

wymyć by się przydało ? 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Jest i najładniejsza b8ka na forum. Jak dla mnie petarda Panie Krystianie ??

Nie przesadzaj. Proszę sobie tu nie robić jaj ? Panie Maćku ?

 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

wymyć by się przydało ? 

?

Opublikowano

Maciej ma racje ??

Opublikowano

to teraz proszę wysłać focię do kalendarza, akurat będzie na listopad ;)

Opublikowano

Niezle  się prezentuje na tych 20” Plus ten Pakiet C+ ?Bardzo ładny projekt ?

Opublikowano
10 godzin temu, krystian3769 napisał:

Jesiennie ?

20181014-132113.jpg

Czarna petarda :kox:

Ja się pytam gdzie jest tylny czarny dyfer ?i czy nie myślałeś o jakimś kole w grafitowym kolorze?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, D4NTE napisał:

Czarna petarda :kox:

Ja się pytam gdzie jest tylny czarny dyfer ?i czy nie myślałeś o jakimś kole w grafitowym kolorze?

Dyferek wpadnie. Jeszcze się zastanawiałem czy nie zginie w czerni auta. Ale już jestem przekonany że będzie czarny.

Co do felg już dawno myślę nad jakimś świeżym wzorem właśnie w grafitowym połysku. Może coś na nowy letni sezon wpadnie ?

 

 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, xBladex napisał:

Maciej ma racje ??

 

1 godzinę temu, WojtekA4B8 napisał:

Niezle  się prezentuje na tych 20” Plus ten Pakiet C+ ?Bardzo ładny projekt ?

Podziękował ☺

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, jedrekx napisał:

to teraz proszę wysłać focię do kalendarza, akurat będzie na listopad ;)

Słabe te zdjęcia żeby je do kalendarza słać?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.