Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
24 minuty temu, krystian3769 napisał:

Dzięki Panowie za miłe słowa :)

Po pięciu latach dziś nadszedł dzień rozstania z moją cieszymordką :)

Pocieszające jest to że auto trafiło w dobre ręce kolegi z forum który mysle że nadal będzie je dopieszczał ciesząc nim jak ja :)

 

Fajnie że została na forum , nieźły projekt to jest?

.To  co planujesz teraz kupić ? Jak można wiedzieć ?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki 

Jeszcze nie jestem zdecydowany na coś konkretnego.

Dopiero rozpoczne łowy ;)

Opublikowano
W dniu 16.06.2019 o 21:09, krystian3769 napisał:

Dzięki Panowie za miłe słowa :)

Po pięciu latach dziś nadszedł dzień rozstania z moją cieszymordką :)

Pocieszające jest to że auto trafiło w dobre ręce kolegi z forum który mysle że nadal będzie je dopieszczał ciesząc nim jak ja :)

 

Ojjj będzie ! ?? Dziękuje ! ✌️ 

„ .. tak się sprzedaje i kupuje samochody”  ??

Edytowane przez Miszat7

Opublikowano
9 godzin temu, Miszat7 napisał:

Ojjj będzie ! ?? Dziękuje ! ✌️ 

„ .. tak się sprzedaje i kupuje samochody”  ??

W końcu będzie cisza na priv, odnośnie pięknego auta i ewentualnej sprzedaży ? 

Opublikowano
10 minut temu, MaciekPL napisał:

W końcu będzie cisza na priv, odnośnie pięknego auta i ewentualnej sprzedaży ? 

Dokładnie 

Opublikowano

czekamy co dalej teraz ?

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Miszat7 napisał:

Ojjj będzie ! ?? Dziękuje ! ✌️ 

„ .. tak się sprzedaje i kupuje samochody”  ??

Nie licząc ostatniego roku ? to szybka akcja była ??

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, barca8585 napisał:

czekamy co dalej teraz ?

Też jestem ciekaw ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zmiany... Lubie to :decayed:  zobaczymy czy choroba ustąpi i obejdzie się bez modzenia... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na obecną chwilę trwają poszukiwania. Zobaczymy jak się zakończą ?

Opublikowano
13 godzin temu, Norbas napisał:

Zmiany... Lubie to :decayed:  zobaczymy czy choroba ustąpi i obejdzie się bez modzenia... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:decayed::decayed:

Jak kupi Audi to to będzie to samo co z b8ka haha ? 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, MaciekPL napisał:

Jak kupi Audi to to będzie to samo co z b8ka haha ? 

Obiecuję - przy kolejnej już nic nie modze ? 

Opublikowano
29 minut temu, krystian3769 napisał:

Obiecuję - przy kolejnej już nic nie modze ? 

Taki będzie wypas już? 

Jaka pojemność rozwazasz? 

Opublikowano

IMG_20190116_095812.jpg

Zdradzę mała tajemnice.. 

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, MaciekPL napisał:

IMG_20190116_095812.jpg

Zdradzę mała tajemnice.. 

No to się wydało...?

 

 

 

Chciał bym ?

Opublikowano

Piękny! tylko ulepione z a6 czy true? 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Gibons napisał:

Taki będzie wypas już? 

Jaka pojemność rozwazasz? 

Nie wiem jeszcze co to będzie. Różne opcje chodzą mi po głowie i nie koniecznie Audi.

Rozważam jakąś mocniejsza benzynę

Opublikowano
Teraz, Leszczonka napisał:

Piękny! tylko ulepione z a6 czy true? 

Coś Ty, Krystian za poważny człowiek żeby ulepy body robić. Prawdziwy Rysiek :)

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Leszczonka napisał:

Piękny! tylko ulepione z a6 czy true? 

Nie to tylko Maćka poniosło ?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, MaciekPL napisał:

Coś Ty, Krystian za poważny człowiek żeby ulepy body robić. Prawdziwy Rysiek :)

???

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.