Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II


krystian3769

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, krystian3769 napisał:

 :lol:

 Wystarczy rękę położyć na klapie przy otwieraniu i dalej sama się nie uniesie

U mnie otwiera nawet na zęby trzeba uważać placz.pngplacz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, sajmon136 napisał:

Panowie podajcie jakiś link gdzie można kupić takie teleskopy.:wink:

http://allegro.pl/automatyczne-otwieranie-klapy-bagaznika-audi-a4-b8-i6956426165.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=mobile&utm_term=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Piotr Czarnojan napisał:

wiem widziałem to tylko moja zona  jest z metra cieta to raz a 2 to ta klapa by z nia sie otwierała wiec pewnie wydam te 3 tys na elektryczna :)

 

A czemu, aż 3 tysie na klapę ele. ? Skad ta kwota ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mlody020 napisał:

A czemu, aż 3 tysie na klapę ele. ? Skad ta kwota ?

A dla tego np vagsystem chce 2 tys ż robota do tego mój komfort tego nie ogarnie więc bądź wymiana komfortu co daje z  jakieś dodatkowe 500 badz alternatywa jakiś moduł  by klapę otwierać  Z kluczyka to tez cos ponad tys  nie licząc  jeszcze paliwa z 3 miasta do np Krakowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Piotr Czarnojan napisał:

A dla tego np vagsystem chce 2 tys ż robota do tego mój komfort tego nie ogarnie więc bądź wymiana komfortu co daje z  jakieś dodatkowe 500 badz alternatywa jakiś moduł  by klapę otwierać  Z kluczyka to tez cos ponad tys  nie licząc  jeszcze paliwa z 3 miasta do np Krakowa ?

Kurde, ale przecież tego moda to spokojnie samemu ogarnie, części kupisz na allegro za 600pln + wiązka od WRC no i ewentualnie wymiana komfortu + CP, ale to i tak wszystko wyjdzie znacznie mniej jak 3 tys, myślę, że max 1500-1800 zł. A mało tego, to vcds można kupić na aliexpress za naprawdę niską kasę, jak chcesz to zapytam kolegi, który ostatnio taki kupił i śmiga jak ori. (robili RS7 z 2015 i bez problemu wszystko pokodowali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcin_o23 napisał:

rozwiązanie fajne, jak się jeździ b5, ale takie coś w b8??? ehhhh panowie :grin:

Moje siłowniki były już do wymiany. Nie widzę w tym nic uwłaczajacego żeby przetestować ten zestaw :wink:

A poza tym...

Jest różnica 150 a 1500 PLN

Tym bardziej że jedno nie wyklucza drugiego i puki nie wpadnie ele. klapa jest to jakieś ergonomiczne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko, elektryczna klapa to koszt 600-800pln-ów no i nie bardzo widzę sens tego porównywać, mam to dziadostwo u siebie, znaczy przestało działać po 2 tygodniach, no ale ja mam b6 i na drugi zestaw bym nawet zł nie wydał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600-800 to same graty do klapy. Chyba że masz dojście do okazionów:wink:

Tak jak w moim przypadku komfort do wymiany 300-400 Co za tym idzie CP+kodowanie kluczy podobnie 300-400. I jak by nie liczył to taniej nie wyjdzie jak 1500.

Ile te springi wytrzymają nie wiem ... 

Bardziej bałem się że mi to klapę wygnie :facepalm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kiedyś czytałem w tematach b6 że coś klapy przestawiało, ale to pewnie początki ze złym doborem siły siłownika, btw po mojej przygodzie stwierdzam że to średni bajer, u mojego taty montowaliśmy w b8 elektrycznie otwieraną/zamykaną klapę i to ma sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No baaa 

Klapa elektrićku to bez porównania do tego wynalazku :)

Ale puki co jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem dzis ten wynalazek siłowniki klapy piewsze wrażenie bałem sie zamknąć klapę dosyc cieżko jak chodzi o moment koncowy jak sprężyny sie sciskają

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, daniell-gda napisał:

Zamontowałem dzis ten wynalazek siłowniki klapy piewsze wrażenie bałem sie zamknąć klapę dosyc cieżko jak chodzi o moment koncowy jak sprężyny sie sciskają

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka
 

Też przy pierwszym domknieciu klapy się obawiałem. Zobaczysz że parę razy domkniesz i nie będziesz zwracał nawet uwagi.

Zobacz na pierwszym filmiku domykam klapę delikatnie jedna ręka. 

A przy otwieraniu mikrusem w klapie wystarczy położyć rękę i klapa odskoczy, ale dalej sama się nie uniesie.

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt fajny , moje stare siłownik wcale nie podnosiły klapy i sama sie zamykała teraz musze ja dopychac jedna dłonią by zamknac

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienna pogoda nie pozwalała mi już odwlekać z wymianą moich starych gumowych dywaników.

Niestety mimo jeszcze całkiem niezłego wyglądu zrobiło się z nich małe sito i zauważyłem wilgotną wykładzinę pod nimi.

Ciekawe czy te wytrzymają kolejne  230 k ? :decayed:

20171019_185205.jpg

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pora zaglądnąć do tematu. CoS Ty tu chłopaku za pierdółki narobił chcesz żeby Ci klapa zęby wybiła, przydusisz sobie pilocik w kieszeni i będzie przerwa na papierosa na przodzie :grin:

Dywaniki spoko w zimie się przydają, tylko dokup sobie wiadereczko żeby wodę zlewać :D

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...