Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A to moje A4


malinator

Rekomendowane odpowiedzi

Śliczne , jednak czarny kolor to jedynie słuszny , super wygląda. Pstryknij jeszcze zdjęcia środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Keżor

zajo autko. to musi być lans kierować z miejsca pasażera :twisted: sam bym takie chciał :P silniczek bardzo dobry, wiem bo mam taki :)

mam pytanko czy to lusterko od strony Twojego pasażera jest takie samo jak po Twojej stronie?? i moze załatwił byś mi takie lusterko co jest po Twojej stronie najlepiej srebrne :) ?? bo mnie to małe lusterko do szału doprowadza :evil: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajo autko. to musi być lans kierować z miejsca pasażera :twisted: sam bym takie chciał :P silniczek bardzo dobry, wiem bo mam taki :)

mam pytanko czy to lusterko od strony Twojego pasażera jest takie samo jak po Twojej stronie?? i moze załatwił byś mi takie lusterko co jest po Twojej stronie najlepiej srebrne :) ?? bo mnie to małe lusterko do szału doprowadza :evil: pozdrawiam

hej,

lusterka sa identyczne,

co do zalawtienia takiego lustra to ciezko, ciezko na szrocie znalesc Audi ale nigdy nie mow nigdy.Jak cos bedzie to dam znac.

wczesniej jak mialem vectre to niebylo problemu z czesciami(na szrocie stoi okolo 40) czesc ludziom na forum vectry sprzedalem pare dupereli.

mam pytanko ile pali Ci ten silnik w miescie?

na trasie Anglia Polska bratu te autko spalilo ponizej 5 litrow(oczywiscie nie szala zapewne)

serdecznie pozdrawiam

kuba

10042942ii.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Keżor
mam pytanko ile pali Ci ten silnik w miescie?

no na trasie to poniżej 6 litrów schodzi. a co do miasta to koło 7litrów.

a co do lusterka to byłbym wdzięczny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny to straszny kolor, troche czesciej musisz autko prac

ale tak to zupelnie inaczej sie prezentuje a to przeciez 97 rok

ale mi i mojej kobiecie sie bardzo to autko podoba

serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko swietnie sie prezentuje :) tylko to zdjecie wnetrza mi sie miesza :P ciezko by bylo sie przyzwyczaic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko swietnie sie prezentuje :) tylko to zdjecie wnetrza mi sie miesza :P ciezko by bylo sie przyzwyczaic :)

tez tak mowilem i kobieta tez mowila ze ciezko

ale jak jak zrobisz trase anglia Polska to zdazysz sie przyzwyczaic hihihi

a tak powaznie to jednak ineczej,im wiecej jezdzisz w anglii tym dzwiniej jest w Polsce.Zreszta czlowiek do wszystkiego sie potrafi przywyczaic i tak samo odzywczaic

ale za to lewa reka biegi czlowiek wrzuca to jest sztuka hihihi :lol:

pozdrawiam

kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za to lewa reka biegi czlowiek wrzuca to jest sztuka hihihi :lol:

da rade, mnie to chłopaki w Angli od razu na Transita dali, miałem szybki kurs po Londynie, ale po tygodniu to nawet juz wyprzedzalem bez problemu :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze to, że jako pomoc drogowa :), ale jak jeździłem po japoni to już był luzik, tylko migacze z wycieraczkami mają też zamienione :) i zamiast migacza włanczałem wycieraczki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...