Skocz do zawartości
IGNOROWANY

skrzypiący podłokietnik


Rybens

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio coraz bardziej skrzypi podłokietnik oryginalny. Macie jakieś sposoby żeby nie skrzypiał czy moze wymiana na nowy pomoże??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co od razu wymiana, wystarczy nasmarować smarem silikonowym w sprayu i będzie ok.(tylko nie jakieś wd40 bo to nie smaruje tylko wysusza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co od razu wymiana, wystarczy nasmarować smarem silikonowym w sprayu i będzie ok.(tylko nie jakieś wd40 bo to nie smaruje tylko wysusza)

On trzeszczy nawet jak ruszam a nie trzymam ręki na nim.i trzeszczy jak ruszam w poprzek nim mysle ze te zawiasy od klapy najbardziej trzeszczą. Gdzie to prysnac w tezawiasy od klapy czy gdzieś indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo ,wcześniej miałem szmaciany z b6 była cisza ,od momentu zmiany na skórzany z b7 skrzypi jak cholera ,wystarczy położyć lokieć ,wydaje mi się że skrzypi cała obudowa ocierając się o wkład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też skrzypi jak trzymam na nim rękę, też może mieć na to wpływ brak tej uszczelki o której wspomniał R7 JAREK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R7 Jarek dzięki za poświecenie jeszcze jak mógłbyś napisać jak to odkręcic to było by super :) czyli jest szansa że to może nie skrzypieć...;) jeśli nie bedę miał uszczelki to się do Ciebie zgłosze :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odkręcić ?

siadasz sobie na tylnej kanapie, wyjmujesz popielniczkę z tunelu oraz zaślepkę pod popielniczką i widzisz przy tunelu metalową "nogę" z podłokietnika i w centralnym jej miejscu jest śruba. odkręcasz ją kluczem 13-stką i cały podłokietnik wyjmujesz do góry.

dwie minuty roboty.


Może po prostu masz tę śrubę słabo dokręconą i dlatego skrzypi Rybens ? zbadaj temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedzi ide to sprawdzic napisze co i jak :)


witam

sprawdzilem i mam ta uszczelke natomiast trzeszczy mi jeszcze poprostu klapka jak sie nia rusza wpoprzek. macie na tą klapke jakies pomysly prysnąłem tam silikon jest lepiej ale nie do końca... troche filcu tez wlozylem ale to są półsrodki wiec nie bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trzeszczy przy zawiasach czy trzeszczy sama klapka zamykania ?

przy zawiasach wlasnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio podgłośnić. Bo ja już nie mam siły i ochoty na wygłuszanie coraz bardziej rozklekotanego wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...