Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny Sline 3.0 śmierdziuch

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z początku był plan, aby założyć galerie w dziale b5. Rozmyślałem nad RS4 b5. Pózniej skupiłem się też nad RS6 C5. Po przemyśleniu jednak odpuściłem. Boje się takie auta trzymać pod chmurką pod blokiem. Zdecydowałem się zakupić B7ke z mocniejszym dieslem. No i jest

Audi A4 3.0 Tdi Quattro Sline

- Odczepiany hak.

- Reflektory BIXENONOWE adaptacyjne (Skrętne).

- Spryskiwacze reflektorów.

- Czujnik zmierzchu.

- DRL - światła do jazdy dziennej.

- COMING LEAVING HOME- funkcja doświetlania drogi do domu.

- El. Szyberdach, domykany z pilota.

- El. Regulowane i podgrzewane lusterka.

- El. Szyby domykane i otwierane z pilota.

- Reifendruck - kontrola powietrza w kołach

- Skrzynia tip-tronic z manetkami przy kierownicy,

- ESP, ABS - Multifunkcyjna,

- Skórzana, trójramienna kierownica TTSline.

- Tempomat.

- Podgrzewane fotele.

- Dwustrefowa klimatyzacja.

- Lusterko wsteczne fotochromatyczne

- Czujnik deszczu.

- MMI (Multi Media Interface) - Wejście na dwie karty SD. - Nawigacja GPS .

- System nagłośnienia BOSE - Zmieniarka płyt CD w schowku.

- Lodówka w schowku.

- Czujnik parkowania.

Kilka zdjęć jeszcze nie mojego autorstwa

3babe7bae91cba20med.jpg

dd75b06e2c654c9fmed.jpg

c3b132d55b37bc4dmed.jpg

9dfbc0cfebef5a1dmed.jpg

601c2d1084653670med.jpg

cea6b7caeeb9d7d9med.jpg

f56a44f4802a8370med.jpg

b7976ed5d1dbfb79med.jpg

Opublikowano

Piękna. W środku ładny wypas, dekory piano i brązowe siedziska :kox:
Przydało by się jeszcze boczki w kolor siedzeń.

Życzę jak najwięcej radości z eksploatacji :thumbup1:

Opublikowano

Fajny czarnuch z dobrym wyposażeniem :kox: oby służył bezawaryjnie :wink:

Opublikowano

Auto rwie suty, jakie plany?? Więcej mocy? :)

Opublikowano

swietne skóry , kiera , no i tip :naughty: jest wypas :wink: dekory black piano robia robote gratulacje :hi:

Opublikowano
  • Autor

Auto rwie suty, jakie plany?? Więcej mocy? :)

Będzie więcej mocy ale najpierw muszę się zająć rozrządem, żeby mnie nic nie zaskoczyło, a potem pójdziemy i większy cooler, turbo, wydech i program ;-)

swietne skóry , kiera , no i tip :naughty: jest wypas :wink: dekory black piano robia robote gratulacje :hi:

Te dekory chętnie zmienie na aluminium szczotkowane :-D

Opublikowano

ktory to rok ? jaki masz kod silnika?

Opublikowano
  • Autor

ktory to rok ? jaki masz kod silnika?

2005. Kodu nie znam.

Opublikowano

Może zamiast dekorów alu zapodać RS4 Carbon??

Opublikowano
  • Autor

Może zamiast dekorów alu zapodać RS4 Carbon??

Gdyby się trafiły to chętnie, ale alu też ładnie siądzie tymbardziej że kierownica ma takie wykończenie.

Opublikowano

Ładna czarnula! Bezawaryjności! I powodzenia w rezaniu!:wink4:

Opublikowano

A koło zostaje czy coś nowego,większego? Heble?

Opublikowano
  • Autor

A koło zostaje czy coś nowego,większego? Heble?

To co jest to setup zimowy. Na lato 19ki :)

Edytowane przez Stano

Opublikowano
  • Autor

to może Miro 111 plus czarnuch na froncie??

https://www.pinterest.com/pin/530650768567959787/

Co do 19ek to jeszcze nie myślałem. Front zostaje chrom. Tak wyjątkowo będzie :) Dam dokładke z Cupry tylko.

Opublikowano

Świetna furka :D Ty śmigałes passatem 3.2 jak kojarze? jak porównanie do 3.0tdi? bo rozmyślam między nimi w a4 b7 właśnie ;)

Opublikowano
  • Autor

Świetna furka :D Ty śmigałes passatem 3.2 jak kojarze? jak porównanie do 3.0tdi? bo rozmyślam między nimi w a4 b7 właśnie ;)

Passat fajnie jeździł i miał świetny dźwięk po modach wydechu. Jednak silnik nie rozwojowy a moment du*y nie urywał. Ciężko mi porównać do 3.0 diesla bo to dwa różne odczucia.

Opublikowano

ktory to rok ? jaki masz kod silnika?

2005. Kodu nie znam.

kod silnika BKN ;)

Opublikowano

autko bardzo ladne :) faktycznie przydalyby sie boczki jeszcze w kolorze foteli

Opublikowano
  • Autor

autko bardzo ladne :) faktycznie przydalyby sie boczki jeszcze w kolorze foteli

Będe chciał obszyć boczki w kolor foteli obszywając deske alkantarą. Za jednym razem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.