Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny Sline 3.0 śmierdziuch

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

i co z tą klapą? cięgna ? czy co . tak jak na VCDS wychodziło\?

Dopiero w czwartek mogę wstawić na warsztat. Podeślij mi na fejsa ten skan, albo nr błędu to zadzwonie tam do AZ Auto Serwis z Pruszcza Gdańskiego i zapytam jak to widzą.

Opublikowano

Ło Matko aż tam? :) nie ma sensu. Kijanka też to naprawi!

Friday,05,December,2014,13:17:41:32264

VCDS Version: Release 11.11.3
Address 01: Engine Labels: Redir Fail!
Control Module Part Number: 8E0 910 401 E HW: 8E0 907 401 AJ
Component and/or Version: 3.0L V6TDI G000AG 0030
Software Coding: 0011171
Work Shop Code: WSC 15051 048 52416
VCID: 2143FB5DF8D2CB1
2 Faults Found:
005495 - Right Engine Mount Solenoid Valve (N145)
P1577 - 001 - Open Circuit - Intermittent
Freeze Frame:
Fault Status: 00100001
Fault Priority: 0
Fault Frequency: 53
Mileage: 190004 km
Time Indication: 0
Freeze Frame:
RPM: 798 /min
Torque: 15.6 Nm
Speed: 0.0 km/h
Voltage: 12.16 V
Bin. Bits: 0
Bin. Bits: 0
Bin. Bits: 0
004120 - Intake Manifold Runner (Bank 2)
P1018 - 001 - Lower limit not reached
Freeze Frame:
Fault Status: 01100001
Fault Priority: 0
Fault Frequency: 22
Mileage: 190223 km
Time Indication: 0
Freeze Frame:
RPM: 2079 /min
Torque: 97.5 Nm
Speed: 0.0 km/h
Voltage: 14.21 V
Duty Cycle: 73.8 %
Duty Cycle: 88.8 %
Duty Cycle: 73.4 %
Readiness: 0 0 0 0 0
Opublikowano

z klapkami jedź do Ściubisa.oszczędzisz sobie 1000km jazdy :wink:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie do Ściubisa jestem umówiony :)

Opublikowano

i gitarra.dobry mechanik :thumbup1:

Opublikowano

A macie dobrego mechanika do automatycznej skrzyni u ojca w q5 2.0 tdi w s-troniku szarpie przy zmienię z 2 na 1 i jak jest zimne auto to gaśnie na skrzyżowaniu .

Opublikowano

A macie dobrego mechanika do automatycznej skrzyni u ojca w q5 2.0 tdi w s-troniku szarpie przy zmienię z 2 na 1 i jak jest zimne auto to gaśnie na skrzyżowaniu .

zapytaj u Zapały w Leszczynach

http://www.zapala-automatic.pl/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Polecam Mariusza Zapałe. Mój znajomy. Przy niejednym aucie robił mi przy skrzyni.

Wczoraj wleciała płyta do nvi z mapami na 2015

b0bedaa991f68555med.jpg

Dzisiaj wymieniłem olej. Zdecydowałem się na

ba5ba77ddca384c3med.jpg

I na końcu auto zostało zmierzone na hamowni. Okazało się, że auto jest po programie ale raczej u kogoś mało znającego się. Do 2tys praktycznie nie jedzie a potem dostaje strzał. Po świętach będzie nowy program.

Aktualnie

42009a330748a10fmed.jpg

Opublikowano

Ale musi być strzał w plecy! :)

Opublikowano

masz tam dpf ? czy usuniety?

Opublikowano

Ma.

Opublikowano

bedziesz usowal czy zostaje tak jak jest?

Opublikowano

Stano na swieta do DE pojechał.

Opublikowano

bez komputera? :grin:

Opublikowano

No moc juz jest całkiem całkiem, ciekawe jak będzie się odpychał po korekcie, zrób może film przed i po zabiegu

Opublikowano
  • Autor

Jestem w DE i mam neta ;-)

Mam DPF i pewnie na wiosne sie go pozbede.

Opublikowano

czy ten Mariusz zapała to odbiera kiedyś telefon, dzwonie na oba nr i nikt nie odbiera ???

Opublikowano
  • Autor

czy ten Mariusz zapała to odbiera kiedyś telefon, dzwonie na oba nr i nikt nie odbiera ???

Spróbuj po świętach. Ciężko się dodzwonić chyba że urlop ma na święta.

Opublikowano

udało się, startują ponownie od 7 stycznia , i wtedy kazali się kontaktować

Opublikowano

Wiedziałem jak jechałem na jazdę próbna że to napewno nie seria bo zapier..... aż miło :D gratuluję furki jeszcze raz :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.