Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny Sline 3.0 śmierdziuch

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak mówiłem tak robie. Rozrząd się właśnie zmienia. Przy okazji wymiana drugiej poduszki silnika (prawa wymieniona miesiąc temu), Wymiana paska klinowego, rolek i napinacza. Zdecydowałem też o wymianie rozrządu pompy paliwowej. Planów co do auta dalej nie mam w sumie a raczej niewiem co robić. Mam dwóch zdecydowanych kupców, ale auto już fajnie ogarnięte i szkoda. Muszę przemyśleć.

7706c8a7bb87363amed.jpg

e091047d56175107med.jpg

31129373319a3868med.jpg

94d9904b6806a0c3med.jpg

Opublikowano

grubsza robótka widzę

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zrzucony stary rozrząd. Łańcuchy wyciągnięte już były także decyzja o wymianie była słuszna.

48a9619ed2ce0b96med.jpg

7a26ae1ace133cd3med.jpg

4dc2cd3a6fb23760med.jpg

Edytowane przez Stano

Opublikowano

Oj jest z tym roboty i to nie mało widze:-)

Opublikowano
  • Autor

Oj jest z tym roboty i to nie mało widze:-)

Stąd ta cena się robi :-/

Opublikowano

Po takiej operacji to aż się chyba chce jezdzić autem jak wszystko co potrzebne zostaje wymienone ;)

Opublikowano

A wtryski? Sprawdzasz od razu czy nie leją?

Opublikowano

Stano jak auto? poskładane już?

Opublikowano
  • Autor

Stano jak auto? poskładane już?

No. Poskładane i jeździ. Turbo słabo wstaje. Dzisiaj wymieniony sterownik i skalibrowany z turbiną. Nadal nie wstaje tak jak trzeba i już przyczyna znana. Niestety wtryski, a dokładnie 1,2,3. Być może tylko 1 a 2 i 3 pokazują źle przez ten pierwszy. Zaprowadzę auto do mechaniora bo mówi, że założy mi wszystkie te poprawione po 2010 roku.

Wczoraj wywaliliśmy też kata i urzeźbiliśmy downpipe

08e066709d7151cbmed.jpg

Opublikowano

Daj koło turbo osłonę termiczną bo Ci się zajara coś .

Opublikowano
  • Autor

Daj koło turbo osłonę termiczną bo Ci się zajara coś .

Ale są osłony te co w oryginale.

Opublikowano

Stano,ale jak to....turbo dobrze wstawało a teraz po tych naprawach nie wstaje? :shock3:


Czy turbo inne wrzuciłeś?

Opublikowano
  • Autor

Stano,ale jak to....turbo dobrze wstawało a teraz po tych naprawach nie wstaje? :shock3:

Czy turbo inne wrzuciłeś?

Nigdy do 2tys dobrze nie jechał.

Opublikowano

rozumiem.

myślałem że coś nie halo w trakcie roboty

Opublikowano

Na tych fotkach wydaje się jak by tej osłony termicznej trochę brakowało ale moze takie zdjęcie .

Opublikowano
  • Autor

Na tych fotkach wydaje się jak by tej osłony termicznej trochę brakowało ale moze takie zdjęcie .

Tak było

bdd42f3f453ca495med.jpg

Opublikowano

Myślałem ze ta osłona na turbo też powinna zachodzić widocznie nie .Teraz jak wywaliłeś kata będzie miała o wiele lżej

Opublikowano

Myślałem ze ta osłona na turbo też powinna zachodzić widocznie nie .Teraz jak wywaliłeś kata będzie miała o wiele lżej

tu nie ma tak jak np przy 1.8t ze po garowaniu turbina świeci także spokojnie nic sie nie zjara :wink:

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

a jakie masz turbo , kkk czy garet, jeśli KKK to ma słabszy dół . Turbiny w same w sobie sa pancerne , padają tylko ich sterowania może u ciebie też coś zaczyna szwankować w sterowaniu .

A Q5 ojca odebrana od Zapały . Super podejście i profesjonalizm . dzięki za namiary . Teraz będę prowadził mamy Leona DSG bo poszarpuje . Obstawiają na dwumas ale lepiej niech oni robia bo jak się okaże że coś jeszcze wyjdzie w praniu, to będę spokojny że oni to robia /

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.