Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jak zrobić chrom w srodkowym wlocie w zderzaku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak w temacie chce zmienić swoje A4 chodzi mi o coś takiego -pomocy! z góry dzieki

a4.jpg

:a4fan:

lukas23: jak przeczytasz regulamin to sie dowiesz :!:

Opublikowano

A jaki Ty masz model auta ? B6 czy B5 ?

Bo w profilu podajesz B5, a na zdjęciach jest nowy model :036:

I proszę dostosować się do regulaminu i zwyczajów forum

Opublikowano
  • Autor

ja mam A4 B5 a co do zdięcia to innego nie mogłem znaleźć (chodzi o coś takiego jak w A4 w lewym górnym rogu:)

Opublikowano

kup sobie na allegro tasme chromowana na metry i sobie obkleisz a i do tego w okol szyb sobie tez zrob ta tasma :D:D:D

Opublikowano

platiniumm, chciałbyś żeby na takie samo pytanie tylko zadane przez Ciebie uzyskać taką odpowiedź

kup sobie na allegro tasme chromowana na metry i sobie obkleisz a i do tego w okol szyb sobie tez zrob ta tasma

Opublikowano

przecieez to byz zart - przeciez na powaznie tego nie napisalem

Opublikowano
przecieez to byz zart - przeciez na powaznie tego nie napisalem

To jak masz żartować to lepiej wogóle nie pisać.Bo ktoś odbierze to jako nie żart i zaraz będzie kłótnia :<

Opublikowano
przecieez to byz zart - przeciez na powaznie tego nie napisalem

Tylko , że takie odpwiedzi mogą zrazić do kolejnych pytań, gdyż na zadane pytanie nie uzyskano odpowiedzi. Pozdrawiam.

[ Dodano: 21-01-2007, 12:07 ]

cząstek4, nie wiem czy nie ma gotowej takiej ramki do kupienia w odpowiednich sklepach, ale spytaj osobe o nicku rob, z tego co pamiętam on ma coś takiego zrobione w swojej :a4fan: .Pozdr.

Opublikowano

ja kupiłem tu listwę 9 mm i sam sobie przykleiłem, nie jest tak ładnie jak w B6 ale :one:

http://moto.allegro.pl/it...czna_r_10_.html

87b4b1ee00cb04e4.jpg

Opublikowano
Tylko , że takie odpwiedzi mogą zrazić do kolejnych pytań, gdyż na zadane pytanie nie uzyskano odpowiedzi. Pozdrawiam.

[ Dodano: 21-01-2007, 12:07 ]

cząstek4, nie wiem czy nie ma gotowej takiej ramki do kupienia w odpowiednich sklepach, ale spytaj osobe o nicku rob, z tego co pamiętam on ma coś takiego zrobione w swojej .Pozdr.

wiec widzisz dobrze trafilem z ta tasma na metry

Opublikowano
  • Autor

wielkie dzięki rob pzdro :D

Opublikowano
wiec widzisz dobrze trafilem z ta tasma na metry

:) , udało ci się :):):)

[ Dodano: 23-01-2007, 16:21 ]

przecieez to byz zart - przeciez na powaznie tego nie napisalem

Hihihi, tu Cię mam ( patrz wyżej), to już tera jest żart, kolega cząstek już wie jak zrobić. Pozdrówka platiniumm.

Opublikowano

witam. Też sam oklejalem auto chromem

2dc13423bb43a702.jpg

017643add926334d.jpg

280141f372cde234.jpg

63486292131cc963.jpg

e72d6d1472d77323.jpg

64b9b81b6aecf313.jpg

dolny gril i nad szybami to jest taśma 6mm (sprzedawane w rolce 8m na allegro) a pod szybami, na drzwiach i na tylnej klapie to 7mm (sprzedawane w kawałkach 2m) :a4fan:

Opublikowano

Może wrzucisz fotki 7JK8?

Opublikowano

proszę bardzo :diabel:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.