Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!


skovroon

Rekomendowane odpowiedzi

A skad kolorowy fis w aucie z 2001 roku?

Tak z ciekawosci pytam, bo u mnie jest czerwony. :embarrassed:

A wracajac do wygladu to wszystko co robiles, zrobiles z glowa i to mi sie podoba :good:

kolega z ASO tez mnie sie pytal skad kolorowy Fis u mnie :gwizdanie:

spoko furacz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozna wrzucic zegary z kolorowym i bedzie chulalo?

Tak jak napisal ykk'u wyżej... niezależnie z ktorego roku B6 -jesli ma navi miedzy zegarami to musi być kolorowy FIS.. bynajmniej tak tez mi sie wydaje..

a czy to bedzie chulalo jak zrobisz taka przekladke.. to juz zapytaj chlopaków na technicznym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa modele z czerwonym fisem i navi miedzy zegarami.Kolega z forum mial takie auto i moge sie mylic ale chyba byl to alvaro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa modele z czerwonym fisem i navi miedzy zegarami.Kolega z forum mial takie auto i moge sie mylic ale chyba byl to alvaro.

:blink: a to ciekawostka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa modele z czerwonym fisem i navi miedzy zegarami.Kolega z forum mial takie auto i moge sie mylic ale chyba byl to alvaro.

w A3 to chleb powszedni :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alvaro mial kolor :)

w tym temacie byla fotka fisa czerwonego z navi miedzy zegarami ale juz "przepadla" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przyszło mi do głowy żeby jakoś przerobić Ledy z tyłu :naughty:

wyjęte kilka diodek i oto efekt nocą:

20090810706.jpg

No powiem że lampki kozackie ;) bardzo efektowne to jest... a jeszcze powiedz mi jak się na 18" i -35mm jeżdzi??? sam chcę takie cosik na lato moze nawet taką felusie...chociaż BBS też mi się podobać... :naughty: powiedz jeśli możesz ile za springi zapłaciłeś i cy montowałeś to na ori amorki...jeśli tak to jak się mają??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neo2005 to są dokładnie te lampy : http://www.allegro.pl/item902232135_lampy_diodowe_audi_a4_00_04_red_white_led_diody.html

na szczescie dostepne juz w PL

elvis80 po zalozeniu 18 noi na nowym zawiasie -35 zrobilem.... zeby nie sklamac.. jakies 20tys.

jak dla mnie ta kombinacja jest super pod wzgledem wygladowym... i komfortowym tez tragedii nie ma.

springi wyrwalem na allegro lekko uzywane chyba za 450zł wsadzilem na ORI amorki i jak narazie jest elegancko.. :decayed:

z tym zawiasem jest troszke gorzej teraz -w zime.. odsniezam czasami drogi :tongue4: i czesciej zdarza mi sie zawiesic na sniegu duzym niz na ORI zawiasie... zreszta cos za cos :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no domyślam się że po zaspach ujowo się jeździ ... a masz dokładki w kolor pomalowane??? bo jeśli tak to po zimie do poprawek... co? i ile Cie kosztowało załozenie sprężynek no i geometria ile w tym ....?? po operacji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no domyślam się że po zaspach ujowo się jeździ ... a masz dokładki w kolor pomalowane??? bo jeśli tak to po zimie do poprawek... co? i ile Cie kosztowało załozenie sprężynek no i geometria ile w tym ....?? po operacji ??

dokladki mam pomalowane ale nie sadze zeby po zimie byly spowrotem do malowania :tongue4:

poszlo PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: to mocno masz lakier położony .... ciekawe jak dobry ten znajomy w tym co robi;) przekonasz sie po pierwszym myciu po zimie.... :cool1:

juz drugą zimę jezdze z pomalowanymi dokladkami..

po pierwszej zimie zadnego niepokojącego śladu..

a auto myte co najmniej raz w tygodniu karcherem..

wiec "znajomy" zna sie na rzeczy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wykresie widac ze w serii miales rowno 130 ps,to nie troche malo ? zawsze widzialem wykresy gdzie w serii bylo 135/137/138.... swietny pomysl z tymi diodami z tylu :good: tez taki patent zrobie jak zakupie diody,napewno musi to swietnie wygladac na zywo w nocy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wykresie widac ze w serii miales rowno 130 ps,to nie troche malo ? zawsze widzialem wykresy gdzie w serii bylo 135/137/138.... swietny pomysl z tymi diodami z tylu :good: tez taki patent zrobie jak zakupie diody,napewno musi to swietnie wygladac na zywo w nocy :kox:

Ja sie nie zamartwiam tym że seria była równo 130km.

W zamian uslyszalem od Eksperta ze serce zdrowe i to mnie najbardziej ucieszyło :wink4:

aczkolwiek kilka czynnikow mialo wplyw na wynik serii:

temperatura - +25st

przypchana przeplywka.. :disgust:

no i nie wymieniany dluzszy czas filtr powietrza.. :disgust:

jakbym pojechal teraz na hamownie z nowym filtrem, dobrą przepływką i w takiej tempertaturze to podejzewam ze wynik serii bylby wyzszy o kilka KM :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...